ETF Essentials

Nejlepší příspěvky

Stock Exchange-Traded Fund (ETF)

DEFINICE Stock Exchange-Traded Fund (ETF) Zásobní ETF, nebo výměna-vyměnil fond, je přínosem, který sleduje zvláštní soubor akcií, podobně jako index.

Top 5 Alternative Energy ETF na rok 2018

Alternativní energie prostor nebyl tak lukrativní jako šetrných k životnímu prostředí investoři chtěli.

Top 3 ETFs Sledovací MSCI World Index

The Morgan Stanley Capital International (MSCI) World Index sleduje výkonnost investic ve Spojených státech a Kanadě, 16 zemích v Evropě a na Středním východě, a pět zemí v asijsko-tichomořském regionu.

4 Inteligentní Beta ETFs to vyplatí

Investoři, kteří se chtějí zaměřit na investice z dividend může chtít, aby zvážila smart beta výměna-vyměnil fondy (ETF).

Budování All-ETF portfolio

Růst fondů obchodovaných na burze(ETF) byla pozoruhodná po jejich masové zavedení v časném 2000s, a budou i nadále růst v počtu a popularity.

Top 5 India ETF na rok 2018

Indie ETF (ETF) se skládají z cenných papírů obchodovaných v Indii.

Jak se ETF poplatky odečteny?

Poplatky na správu finančního umístění pro fondů obchodovaných na burze (ETF) a podílových fondů jsou odečteny pomocí ETF nebo fond společnosti a úpravy jsou provedeny v čisté hodnoty aktiv(NAV) fondu na denní bázi.

S & P 500 ETF: Co Každý investor by měl vědět

Index S & P 500 je asi nejpřesnější quantifier americké ekonomiky, měřící kumulativní float očištěné tržní kapitalizaci500 z největších amerických korporací.

Nejlepší ETF nástroje: Přehled

ETFjsou skvělý způsob, jak začít investovat za nižší cenu. Mezi výhody investování do ETF jsou četné, ale stejně tak počet ETF.