Depozitní certifikát (CD)

Nejlepší příspěvky

Účty peněžního trhu nebo CD: Jaké investice je lepší?

Existuje celá řada důvodů, proč držet část svých aktiv do hotovosti nebo peněžních ekvivalentů, například peněžního trhu účtů(MMA) nebo vkladové certifikáty (CD).

Liquid vkladní

Definice kapalných vkladní Kapalné vkladové certifikáty jsou typem osvědčení o vkladu(CD), které umožňují investorům výběrům bez penalizace.

Proměnná-Rate vkladní

Co je to variabilní sazbou vkladní Proměnlivou rychlost potvrzení o vkladu, je potvrzení o vkladu (CD) s pevně stanovenou dobou, ale kolísavé úrokové sazby.

Add-On vkladní

Co je Add-On vkladní Add-on osvědčení o vkladu je osvědčení o vklad, který umožňuje posel k ukládání dodatečných finančních prostředků po počátečním data nákupu, která ponese stejný úrokové sazby.

Nepojištěné vkladní

Definice nepojištěných vkladní Vkladní Pojištěny je potvrzení o vkladu (CD), který není pojištěn proti ztrátám.

Yankee CD

Definice Yankee CD Yankee CD je potvrzení o vkladu (CD), která je vydávána ve Spojených státech prostřednictvím pobočky nebo zastoupení zahraniční banky.

Jak vytvořit Laddered CD portfolio

Vkladové certifikáty(CD) jsou oblíbené mezi jednotlivými investory, kteří mají zájem v rámci nástrojů s pevným výnosem.

Indexována vkladové certifikáty

DEFINICE indexována vkladové certifikáty Indexována depozitní certifikáty jsou finanční nástroje, které kombinují bezpečnost a ochranu tradičního osvědčení o vkladu(CD) s potenciálními výnosy z hlavní tržní průměr, jako je S & P 500 a Dow Jones Industrial Average.

Může vkladové certifikáty (CD) ztrácí hodnotu?

Osvědčení o vkladu (CD) účtech spotřebitelů průměrných prostředky jsou relativně nízké riziko a neztrácejí hodnotu.

Další čtení

Dělat depozitní certifikáty pomoc při budování úvěru?

Osvědčení o vkladu(CD) je finanční produkt, který je podobně jako typické spořicí účet, a je nabízen prostřednictvím bank, spořitelních a úvěrních družstev a jiných finančních institucí.

Jak se výnosy zdaněny na potvrzení o vkladu (CD)?

Vkladové certifikáty ( CD) jsou populární spoření vozidla pro investory, kteří hledají stabilní výnos, která není vázána na výkonnosti akciového trhu.

Obchodovatelné vkladní (NCD)

Co je Negotiable vkladní (NCD) Dohodou osvědčení o vkladu (NCD) je osvědčení o vklads minimální nominální hodnotě $ 100,000.

Bear CD

Co je Bear CD Bear CD je potvrzení o vkladus úrokovou sazbou, která kolísá v inverzní korelaci s hodnotou indexu podkladového trhu.