Daňové zákony a předpisy

Nejlepší příspěvky

Jak TCJA ovlivňuje své osobní finance

Obsah Máte vlastní domov Kupujete (nebo prodávat) domovem Rozepsáním své odpočty Užívání osobního Výjimku Máte děti mladší 17 let Máte děti v soukromé škole Starší rodinným příslušníkům nebo děti nejméně 17 Kupovat pojištění Prostřednictvím ACA Váš manžel má studentské půjčky  Dědění velkostatku Jak vaše daňového pásma změnit?

Tax Reform Plan Trump vysvětlil

Obsah Změny daňového řádu hlasování osobní Daně položkový srážky Ostatní položkový srážky Alternativní Minimální Daň Odchod do důchodu plány a HSAs Studentské půjčky a školné Pease Omezení Estate Daňové Firemní daně Růst a cenově dostupné Dopady Národní dluh Na $ 2 biliony Scénář Ropa Doplněk  Automatické výdajovým škrtům Jejíž snížení daní?

To, co by měl každý vědět o Ring-Ploty

Co je Ring-plot? Prsten-plot je virtuální bariéru, která odděluje část jedince nebo společnosti finančních prostředkůod zbytku.

Retirement Plan Tax Form 8606: Je-li do souboru

Obsah Neuznatelná IRA Příspěvky rozvody Roth IRA Konverze Distribucí z Roth IRAS Recharacterizations sankce Ostatní úvahy Sečteno a podtrženo Daňový formulář 8606se stává stále důležitější díky popularitě Roth IRAa překlopenízpůsobilost aktiv po zdanění z kvalifikovaných plánů.

Daně Pravidla pro Bond Investors - A Zdanění Vydání

Jaké jsou daňové předpisy pro investory Bond? Každoročně dluhopisůrituálně vyplňte IRS daňové formuláře 1099-INT, hlásit svou roční zdanitelný příjem z úroků.

Jaké daně jsou splatné vyhrané peníze hazardních her v Las Vegas?

Každý rok se tisíce lidí cestovat do hazardních her hot spots, jako Nevada měst Las Vegas a Reno s nadějí na vítězství velký v kasinu.

Tvořící Limited Partnership: Co byste měli vědět

Co je Limited Partnership (LP)? Komanditní (LP) -not být zaměňována s ručením omezeným ručením-exists, když se dva nebo více partnerů spojit podnikání, ve kterém jeden nebo více společníků ručí jen do výše jejich investice.

6 způsobů, IRS může zabavit vrácení daně

Pokud jste stále ještě čekají na vaše federální daně z příjmu vrácení tohoto roku, tady je jeden z důvodů, že to může být odloženo: vláda mohla chytil ji.

Co Správcové dělat, a jak fungují

Co je Depozitář? Schovatele je finanční institucí, která drží cenné papíry zákazníků pro úschovu, aby se minimalizovalo riziko jejich krádeže nebo ztráty.

Další čtení

IRS publikace 970: Daňové výhody pro vzdělávání Definice

Co je IRS publikace 970: Daňové výhody pro vzdělávání?

Formulář 1065: US Návrat Definice partnerství příjmů

Co je formulář 1065: US Návrat partnerství příjmů? Formulář 1065: US Návrat partnerství příjmů je daňový doklad vystavený na Internal Revenue Service(IRS), používané prohlásit zisky, ztráty, odpočty a úvěry z obchodního partnerství.

Formulář 1095-A: Health Insurance Marketplace prohlášení Přehled

Co je formulář 1095-A: Prohlášení Health Insurance Marketplace? Formulář 1095-A: Prohlášení Health Insurance Marketplace je Internal Revenue Service(IRS) formulář zaslán každému, kdo obdržel zdravotní pojištění přes zdravotní pojištění Marketplacedopravce.

Alternativní Minimální Daň (AMT)

Co alternativní minimální daně na mysli? Alternativní minimální daň (AMT) přepočítá daně z příjmu po přidání některé daňové předvoleb položkyzpět do upraveného hrubého příjmu.

Ne pro zisk

Co není za účelem dosažení zisku? Ne pro zisk popisuje typ organizace, která není vydělávat zisk pro své vlastníky.

Jaké jsou některé příklady daně z přidané hodnoty z?

Daň z přidané hodnoty (DPH) je spotřební daňvybírána z výrobků v každém prodejním místě, kde bylo z přidané hodnoty, počínaje surovinamia jít celou cestu ke konečnému maloobchodního prodeje.

Oddíl 1035 Exchange

Co je to oddíl 1035 Exchange? V rámci výměnného pobytu Oddíl 1035 je ustanovení v kódu Internal Revenue Service (IRS) umožňující daňové bez převodu stávající smlouvy anuitní politika životní pojištění, dlouhodobá péče produkt, nebo dožití pro další z obdobného druhu.

Ztrátové Pravidla pasivní Aktivita

Jaké jsou pasivní aktivita Ztráta pravidla? Pasivní pravidla ztráta aktivity jsou souborem pravidel IRS, které zakazují používání pasivních ztrátkompenzovat vydělané nebo obyčejný příjem.

Může být flexibilní výdajů účet (FSA) se používá pro manžela?

Americký Internal Revenue Service(IRS) umožňuje flexibilní výdaje účet (FSA)prostředky, které mají být použity pro kvalifikované lékařské výdaje vzniklé majitele účtu a jeho manželky.

Korporace

Co je to Corporation Korporace je právnická osoba, která je oddělené a odlišné od svých vlastníků.

Jaké jsou náklady a daňové důsledky pro přenášení svůj titul dům pro mé dítě?

Náklady spojené s titulní přenosuse bude lišit podle stavu a podle toho, jak se provádí převod.

Jsou příspěvky catch-up je zahrnuta do limitu 415?

Na rozdíl od běžných zaměstnanců odkladů, příspěvky catch-upnejsou zahrnuty do limitu 415.

Jak smrt daň "Výjimky Work

Dědictví nebo majetek vzdání se uvolňuje dědice zprava nárokovat majetek v případě smrti jiné osoby.

Specifická Share Identification

Co je specifický podíl Identification Specifická Share Identifikace je účetní strategie investice, ve kterém investor hodlá získat nejvýhodnější daňový režim při prodeji podíly v aktivu, které byly zakoupeny v různých dobách a cenách.

daň Prodej

Co je to daňová Prodej Daň prodej je prodej z nemovitého majetku, který má za následek, kdy poplatník dosáhne určitého bodu mladistvých ve svých dluží daň z nemovitosti plateb.

Use Tax

Definice rozsahu využití dani Použít daň je daň z prodeje na nákupy uskutečněné mimo něčí státu bydliště pro daňové položky, které budou použity, skladovány nebo spotřebovaných ve svém státě bydliště, a na které se žádná daň z odebraných ve státě nákupu.

korespondence Audit

CO JE Korespondence Audit Korespondenční audit je druh daňové kontroly, že Internal Revenue Service (IRS)provádí přes mail.

Nanny Tax

Co je to Nanny Tax daň chůva je federální daň, která musí být zaplacena lidé, kteří zaměstnávají pomoc v domácnosti, jako je hlídání dětí, úklid nebo domácí zdravotní asistent, a platit jim více než stanovené prahové hodnoty v průběhu zdaňovacího období.

Konstruktivní Prodej Pravidlo, oddíl 1259

Definice konstruktivní Prodej pravidlo, sekce 1259 Konstruktivní Prodej Rule, § 1259, je část Internal Revenue Code, která rozšiřuje typy transakcí, které jsou považovány za prodej a podléhají kapitálových výnosůdaní.

Americký Poplatník Úleva Act of 2012

Co je to zákon American Poplatník Úleva od roku 2012 Americký Poplatník Úleva zákon z roku 2012 je návrh zákona podepsal do práva prezidentem Barack Obama v lednu 2013.

srážkové daně

Co je srážkovou daň Srážkovou daň se vztahuje na daně vybírané srážkou u zdroje, které je zaměstnavatel.

Materiálové Účast Zkoušky

Co je Materiál Účast Zkoušky Materiální účast zkoušky §459 zákoníku Internal Revenue (IRC) posoudit, zda osoba povinná k dani se podstatně podílel na živnost, podnikání, pronájmu nebo jiné činnosti z příjmů-produkovat.

Pochopení zdanění zahraničních investic

Pro mnohé z dnešních investorů, diverzifikacepřesahuje vlastní podniky v různých průmyslových odvětvích - to znamená, že přidáním cenných papírů z různých částí světa, taky.

bratrské organizace

Definice bratrské organizace Bratrská organizace je bratrstvo nebo typ společenské organizace, jejíž členové svobodně se sdružovat vzájemně prospěšné účely, jako je sociální, profesní nebo čestných principech.

Odložený daňový závazek

Co je odložený daňový závazek Odložená daň je daň, která je posuzována nebo je splatná za běžné období, ale dosud nebyla zaplacena.

Účelem W-9 formuláře

Podniky používají IRS formulář W-9, Žádost o identifikační číslo plátce daně a certifikaci, získat informace od dodavatelů najímají jako nezávislí dodavatelé (také volal na volné noze).

Oddíl 1245

Co je to oddíl 1245 Oddíl 1245 je kodifikována ve Spojených státech zákoníku (USC) v hlavě 26 - Internal Revenue Code (IRC), Subtitle A - daních z příjmů, kapitola 1 - normální daně a daňové přirážky, podkapitola P - kapitálových zisků a ztrát, část IV - Zvláštní pravidla pro stanovení kapitálových zisků a ztrát, oddíl 1245 - zisk z dispozic některých odpisovatelné majetku.

Vdovský Osvobození

Co je vdovský Osvobození Výjimka vdovy odkazuje ke snížení daňové zátěže na daňové poplatníky po smrti manžela.

Jak omezené akcie a omezené sériové jednotky (RSUs) jsou zdaňovány

Kompenzace zaměstnanec je hlavní výdaje pro většinu podniků; Proto mnoho firem je jednodušší zaplatit alespoň jeho část v podobě akcií.

dividenda Dopočítávají

Definice z dividend imputace Dividenda přičtení je uspořádání v Austrálii a několika dalších zemích, které eliminuje dvojí zdaněnípeněžních výplat z korporace svým akcionářům.