Daňové podvody

Jaké jsou Panama Papers?

Jaké jsou Panama Papers? Panamský Papers odkazují na 11,5 milionu uniklých zašifrovaných důvěrných dokumentů, které byly v majetku Panama založené advokátní kanceláře Mossack Fonseca.

Nejlepší příspěvky

Zneužívající Daňové Shelter

Co je to Abusive Tax Shelter Zneužívající Daňové Shelter je investiční program, který tvrdí, že snížení daně z příjmu, aniž by změna hodnoty příjmu nebo majetku uživatele.

Mossack Fonseca

Co je Mossack Fonseca Mossack Fonseca & Co, která byla založena v roce 1977, byl Panama založené na advokátní kancelář, která poskytovala právní řešení, služby důvěry, firemních formace a základy a duševního vlastnictví služby svým klientům.

Znát podvody nejzáludnější IRS

Jak IRS podvodníci jít o krást vaše osobní údaje? No, oni mohou najít na mnoha místech: naši nešifrované pevné disky a USB disky, oblak, naši zaměstnavatelé, naši poskytovatelé finančních služeb, naše daňové sestavovatelé a dokonce i Internal Revenue Servicesám.

daň Cheat

Co je to daňový podvod Daňový podvod je jednotlivec nebo skupina, která, díky podvodu, nečestnosti nebo vyhýbání se, nezaplatí částku daně, která by byla zavázána, pokud byla daňová pravidla řádně dodržována.

Daňový únik

Co je daňovým únikům Daňové úniky je ilegální akce, ve které fyzická nebo právnická osoba záměrně vyhýbá placení skutečnou daňovou povinnost.