důchody

Nejlepší příspěvky

Self-investoval osobní důchodové (SIPP)

Co je to Self-investoval osobního důchodu? Self-investoval osobní důchodové (SIPP) se vztahuje na daňové-efektivní odchod do důchodu spořicí účetk dispozici ve Velké Británii.

fondového

Co fondového znamená? Fondovýje termín, který popisuje, kdy penzijní plán má dostatečné prostředky, aby pro všechny nárůstu zisku.

Jak Kongres Retirement Pay Porovnává se celkový průměr

Zatímco mnozí Američané se snaží zachránit pro odchod do důchodu a penzijních programů, veřejných i soukromých, čelí spousta nepříjemných skutečností, volení zástupci a senátoři v Kongresu Spojených států stále dostávají závistivé penzijní výhody pro život.

Jak se definovaných požitků penzijní plán se liší od plánu definovaných příspěvků?

Důchodová pojištění zaměstnavatel sponzorované jsou rozděleny do dvou kategorií: plány definovaných penzijních plánů a plány definovaných příspěvků.

Co je federální zaměstnanci Retirement System (FERS) a jak to funguje?

Pokud nejste státní zaměstnanec, jste pravděpodobně nikdy neslyšeli o federálních zaměstnanců Retirement System (FERS), ale pokud budete pracovat ve veřejném sektoru nebo plánu v blízké budoucnosti, FERS je zkratka brzy dobře znát.

Centrální fond Provident (CPF)

Co je to Central Provident Fund? Central Provident Fund (CPF) je povinný účet přínos poskytující zisk pro odchod do důchodu a zdravotní péči pro Singapuru.

Odpovědnost Driven Investment (LDI) Definice

Co Investiční Odpovědnost Driven na mysli? Investice z odpovědnosti řízený, jinak známý jako investice odpovědnosti řízený, je primárně navržený k získání dostatečné prostředky na pokrytí všech současných i budoucích závazků.

Jak paušálů Platby Work

Co je paušální platby? Platba paušální částka je často velká suma, která se vyplácí v jedné jediné platby namísto rozděleny do splátek.

Zjednodušené Employee Pension (SEP) Definice

Co je zjednodušená zaměstnanců Pension (SEP)? Zjednodušený zaměstnaneckého penzijního (SEP, nebo září IRA) je penzijním plánem, že zaměstnavatel nebo osoby samostatně výdělečně činné mohou navázat.

Další čtení

Ontario Teachers' Pension Plan Board (OTPPB)

Jaký je Ontario Pension Plan učitelů Board? Pension Plan Board Ontario Teachers’ dohlíží na odchod do důchodu zavedeného ve prospěch učitelů veřejných škol v Ontariu.

Zaručená minimální důchod (GMP)

Jaký je zaručena minimální důchod (GMP) Zaručený minimální důchod je minimální důchod, že Spojené království důchodový systém musí poskytovat ty zaměstnance ve veřejném sektoru, kteří byli smluvně ze Státní Zisk Související Pension Scheme (SERPS), od 6.

Pension nastavení (PA)

Co je Pension nastavení (PA) Pension nastavení (PA) je výše příspěvku členem Kanadský Registered spoření zavedeného plánumůže udělat v daném roce.

Cash Balance Pension Plan Definition

Co je Cash Balance Pension Plan? Peněžní bilance penzijní plán je penzijní plán, v němž zaměstnavatel připočítá transakce z účtu účastníka na určité procento svých ročních poplatků za náhradu plus úroky.

Pension Protection Act z roku 2006

Jaký byl zákon o důchodovém pojištění z roku 2006?

penze

Co je to Penzijní? Penzijní je organizační penzijní program vytvořený společností ve prospěch jejích zaměstnanců.

Jak přijímat zděděné důchodu Platby ze zemřelých rodičů

Obecně platí, že se ustanovení dokumentu plánu stanovit distribučnímožnosti jsou k dispozici příjemcům aktiv odchod do důchodu plánu.

zakoupené Service

Co je koupeno Service Zakoupené služby dodatečné množství služebních let, důchodci mohou koupit třeba započítat do svého důchodového účtu.

Jsou peněžních prostředků penzijní nejlepší pro Small Biz?

Stav peněžních penzijní plányjsou definovány penzijní plánys trochou o 401 (k)twist.

Dejte si pozor na vyndání z Penzion půjčka

Máte-li aktivum, můžete pravděpodobně získat úvěr proti němu. Vaše výplata, vaše daňové přiznání, váš domov, vaše 401 (k) a, ano, dokonce i váš důchod v případě, že jste jedním z relativně málo lidí, kteří stále ještě jednu.

To je místo, kde většina penzijních fondů Invest

Hodnota amerických penzijních fondů na konci roku 2015 byl 21,7 bilionů $.

Vymezená-plánem požitků má mnoho problémů

Za posledních 20 let došlo k významnému posunu v systémech penzijním plánem, od tradičních definovaným plánem požitků(DB plánu) na současnější definován příspěvkově plánu(DC plán).

Registrovaný Pension Plan (RPP)

Co je Registered Pension Plan (RPP) Registrovaná penzijní plán je forma důvěry, která poskytuje penzijní výhody pro zaměstnance společnosti při odchodu do důchodu.

financovaného Status

Definice majetkového postavení Financovaného status porovnává majetku do pasiv v penzijním plánu.

Integrovaný Pension Plan

CO JE Integrovaný Pension Plan Integrovaný penzijní plán je zaměstnavatel založené penzijní připojištění, kde zaměstnavatel počítá dávky sociálního zabezpečenív rámci celkového prospěchu, že plán účastník obdrží.

Přehled o Pension Benefit Guaranty Corporation (PBGC)

Pension Benefit Guaranty Corporation(PBGC) představuje záchrannou síť pro účastníky ze soukromého sektoru plánů dávek propojištěním výhody jednotlivých účastníků v rámci plánu.

Kdo má nárok na Canada Pension Plan dávky?

Téměř všichni lidé, kteří pracují uvnitř Kanady jsou způsobilé přispět k a dostávat dávky z Kanadského důchodového programunebo CPP.

Zákon Pension Protection Of 2006 Stává Law

Po mnoha jednáních mezi domu a Senátu, zákon o penzijním pojištění z roku 2006(PPA) byl podepsán do práva prezidentem Bushem dne 17.

Nekryté Pension Plan

Co je Nefondové Pension Plan Neplaceným penzijní plán je penzijním plánem zaměstnavatel spravované, který používá běžný výnos zaměstnavatele k financování výplat důchodů, jakmile jsou nezbytné.

Vláda Pension investiční fond (Japonsko)

Co je to vláda Pension investiční fond (Japonsko) Vláda Pension investiční fond (GPIF) je penzijním fondem pro japonské zaměstnance veřejného sektoru.

Keogh plán

Jaký je plán Keogh Keogh plán je daňově odložený důchod k dispozici pro osoby samostatně výdělečně činné nebo neregistrovaných podniků pro účely důchodového plánu.

Pochopení pravidel definovaných penzijních plánů

Definované penzijní plány jsou kvalifikovaní plány odchodu do důchodu, které poskytují pevnou a předem stanovené dávky plánovat účastníků při odchodu do důchodu.

Co to znamená, odpisy v souvislosti s penzijní připojištění?

Existují dvě základní potřeby pro odpisyv souvislosti s penzijním plánem společnosti.

znalecké ocenění

Co je matematickou metodou Pojistně matematické ocenění je druh oceňovánímajetku penzijního fondu oproti závazků s použitím investiční, ekonomické a demografické předpoklady pro model zjistit stav penzijního plánu financovaného.

Klady a zápory účtu SEP v dnešním nestálých trhů

Dnešní trhy houpačka může být znepokojující pro investory spoření na stáří.

Vládní penzijní fond Norska

CO JE Government Pension Fund Norska Vláda penzijní fond Norska se skládá ze dvou samostatných norských investičních fondů s různými mandáty.

Jak důchodového systému Personal (PPS) Works

Penzijní připojištění (PPS), také známý jako osobní penzijní plány, jsou britské daňové privilegovaném jednotlivé investiční nástroje.

Pay-as-you-go penzijní připojištění

Co je Pay-As-You-Go Pension Plan Pay-as-you-go penzijní schéma odchodu do důchodu, pokud jsou příjemci plánu rozhodnout, jak moc chtějí přispět buď tím, že má určitou částku pravidelně odečte ze svého platu, nebo tím, že přispívá k požadované množství jednorázově.

abstinenční Výhody

Jaké jsou výhody z vysazení Výhody abstinenční vztahují k právům zaměstnanců s důchodunebo jiných důchodového proplatit kumulované prostředky po opuštění zaměstnavatele.

přidělené Výhody

Jaké jsou výhody Přidělené Přidělené výhody jsou typem platby, který pochází z penzijního plánu definovaných přínosů.