Důchodové spořící účty

Nejlepší příspěvky

Učitelé: Get vzdělávali na odchod do důchodu strategie

Pedagogové mají neobvyklou kombinaci potenciálních zdrojů příjmů v důchodu. Jako učitel, budete pravděpodobně mít nárok na pevně stanovenou konečnou dávkou penzijním plánem.

Vypůjčení z vašeho penzijního plánu

Většina kvalifikované plány-such jako 401 (k)nebo 403 (b)zaměstnancům plán, nabízejí možnost obdržet půjčku od svých vlastních důchodových aktiv a splácet tuto částku s úroky na vlastní penzi account.

Saver Tax Credit: od A do důchodu Úspory Incentive

Tady je další podnět ke spoření na stáří-nevratnou slevu na daniznámý jako příspěvek úvěru důchodového spoření (dále jen „spořiče kreditní“ v krátkosti).

Jsou pokladniční poukázky dobrá investice pro odchod do důchodu spoření?

Zda nebo ne pokladniční poukázky (SPP),smysl pro váš odchod do důchodu portfolia, závisí do značné míry na tom, jak blízko jste k odchodu do důchodu.

Service Retirement System Civil (CSRS)

Co je pro veřejnou službu Retirement System? Civilní služba Důchodový systém je systém, který za předpokladu, že odchod do důchodu, zdravotního postižení, a pozůstalostní dávky pro většinu amerických civilních zaměstnanců služeb pracujících pro federální vládu.

Nejlépe do důchodu Úspory Tipy pro 55 až 64 letých

Pokud jste mezi 55 a 64 lety, stále máte čas k posílení své úspory na penzi.

Long-Term Incentive Plan (LTIP)

Co je Incentive Dlouhodobý záměr? Dlouhodobý motivační plán (LTIP) je odměna systém navržen tak, aby zlepšit dlouhodobou výkonnost zaměstnanců tím, že odměny, které nemohou být vázány na ceny akcií společnosti.

Top 9 Výhody 403 (b) plán

Obsah 1. daňově uznatelné příspěvky 2.

Další čtení

Breaking Down TSP Investiční fondy

Obsah Jádrové TSP fondy Government Fund cenných papírů S pevným výnosem investičního fondu Společný fond akciový index Malá kapitalizace Sklad Fund International Reklamní Fund Lifecycle Funds TSP Investiční programy Sečteno a podtrženo Spořicí plán Thrift (TSP) nabídnuta všem státním zaměstnancům v USA je jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších důchodových plánů v použití dnes.

Měli byste si půjčit od vašeho penzijního plánu?

Obsah Úvěry versus Výběry diverzifikace zamezení dvojímu zdanění Nedaří splácet Proč vzít půjčku od svého plánu Zkontrolujte, zda váš plán ustanovení Doplnění svůj účet Sečteno a podtrženo Účelem plánování odchodu do důchoduje financovat své post-pracovní let, což vám umožní udržet nebo vylepšit vaší předdůchodovém životní úrovní.

457 Plan Definition

Co je to 457 Plan? 457 plány jsou nekvalifikovaní, daňově zvýhodněné, odložené odměny penzijní plány, které nabízí stát, územní samosprávy a některých neziskovýchzaměstnavatelů.

Pochopení vysoce kompenzován Zaměstnanci

Jaký je vysoce kompenzované zaměstnance (HCE)? Vysoce kompenzovat zaměstnance (HCE) je v souladu s Internal Revenue Service, kdo udělal jednu z následujících možností:

8 Základní tipy pro odchod do důchodu spoření

Obsah Uchopit 401 (k) společnosti Match Tvrdí Double Plan Příspěvky Pak se Retirement daňový dobropis Použijte Backdoor Roth IRA Důchodu V pravém státu Použití Živnostník spořicí Použijte svůj účet zdravotní spoření Těžit z stárne Sečteno a podtrženo Bez ohledu na to, zda jste 25 nebo 55, spoření na důchod je moudrý finanční strategie.

Úsporu pro odchod do důchodu, když jste Živnostník

Obsah Úspora je těžké pro osoby samostatně výdělečně činné Osoba samostatně výdělečně činná penzijní plány One-Účastník 401 (k) září IRA SIMPLE IRA Keogh plán Zdraví spořicí účet Tradiční nebo Roth IRA Správa vaše důchodové fondy Sečteno a podtrženo Radosti samostatné výdělečné činnosti je mnoho, ale stejně tak jsou stresory.

Vyhnout se chybám v požadované minimum Distribuce

Obecně platí, že majitelé důchodový účet, kteří mají alespoň věku 70½ musí odejmout požadované minimální distribucí (RMD) ze svých penzijních účtů od prosince 31.

John Hancock Top Podílové fondy pro odchod do důchodu

Který z fondů Johna Hancocka jsou ty top pro odchod do důchodu?

Jaké procento z platu, na spoření na stáří

Tam je hodně debata o „magické číslo“ - termín používaný k popisu, kolik peněz budete muset šetřit žít finančně pohodlné odchodu do důchodu.

Odchodem do důchodu z příjmů Zákon o zabezpečení (ERISA)

Co je zákon zaměstnanec důchodové zabezpečení z příjmů (ERISA)?

Jaký je Velikost hnízda vejce Průměrná důchodu?

Jaká je velikost průměrného důchodu hnízdo vejce? Záleží na tom, co myslíte tím „průměrný“.

Chytrá Investice na nízký rozpočet

Obyčejný mýtus o investování je, že velká bankovní účet tuku je nutný jen proto, aby mohli začít.

Formulář 8891 Přehled

Jaký byl Form 8891: US Informace Return pro příjemce některých kanadských registrovaných důchodová pojištění?

Retirement Income Fund (RIF)

Co je Retirement Income Fund (RIF)? Penzijní fond z příjmů - RIF je k dispozici každému, kdo jako konzervativní prostřednictvím spoření na důchod investiční produkt.

Federální zaměstnance Důchodový systém (FERS)

Definition of Federal odchodem do důchodu System (FERS) Federální zaměstnance Důchodový systém - FERS, je systém, který vstoupil v platnost v roce 1987 a nahradil Service důchodců systém civilní(CSR) jako primární penzijním plánempro americké federální civilních zaměstnanců.

Cliff Vesting Definition

Co je Cliff Vesting? Cliff přiznání je proces, při kterém zaměstnanci získat nárok na plný užitek z jejich společnosti kvalifikovaného penzijním plánemúčtu ve stanoveném termínu, spíše než stávat se postupně vložená v průběhu času.

Rozdíl mezi 457 plánu a 403 (b) plán

457 Plan vs. 403 (b) plán: Přehled Pro pracovníky ve veřejném sektoru, důchodyjsou obvykle zaměřuje když jde do důchodu.

Kvalifikovaný vs. Non-kvalifikovaných důchodového zabezpečení: Jaký je rozdíl?

Kvalifikovaný vs. Non-kvalifikovaných důchodového zabezpečení: Přehled Zaměstnavatelé vytvářet kvalifikované a nekvalifikovaných plány odchodu do důchodu se záměrem ve prospěch zaměstnanců.

Plán kupci domů (HBP)

Jaký je plán na domovskou kupujícími? Plánovat kupci domů (HBP) je kanadský program, který umožňuje jednotlivcům s registrovaným důchodového spoření plány (RRSP)využít až do výše $ 25.

Zamčené ve vyřazovacím účtu (LIRA)

Co Locked, ve vyřazovacím účtu na mysli? Uzamčené-in Retirement Account (LIRA) je druh registrovaných alternativu spoření na důchod v Kanadě, který uzamkne v penzijních fondechv investicích.

Thrift Savings Plan (TSP)

Co je Savings Plan Thrift (TSP)? Plán úspor spořivost (TSP) je druh spořícího důchodového vytvořeného federálního zákona o zaměstnance Retirement System 1986pro federální zaměstnance a členy uniformovaných služeb, včetně připravenosti rezervy.

Podpůrný fond

Co je Provident Fund? Zaopatřovací fond je povinný, státem spravované schéma důchodového spoření použity v Singapuru, Indii a dalších rozvojových zemích.

odložená kompenzace

Co je to odložené odměny? Odložené odměny je část náhrady zaměstnance, který je zrušil která má být zaplacena k pozdějšímu datu.

Článek 72 (t)

Co je to pravidlo 72 (t)? Článek 72 (t), vydané Internal Revenue Service, umožňuje trestných bez výběry z IRA účtů a jiných daňových zvýhodněnípenzijních účtů, jako je 401 (k) a 403 (b) plány.

401 (a) Plan

Co je to 401 (a) plán? 401 (a) plán je peněz nákup penzijní plán zaměstnavatel sponzorované, který umožňuje dollar- nebo příspěvky procentní bázi od zaměstnavatele, zaměstnance nebo obojí.

Plán na zisku

Jaký je plán na zisku Zisk-sdílení plán, známý také jako odložený zisk sdílení plánunebo DPSP, je plán, který dává zaměstnancům podíl na zisku společnosti.

403 (b) plán

Co je to 403 (b) plán 403 (b) plán je penzijním plánem pro konkrétní zaměstnance veřejných škol, které nepodléhají zdanění organizacemi a některými ministry.

Jak začít spoření na důchod

Pokud jde o osobní finance, úspory a investice, jsou výhrady „záleží“ nebo „Vaše situace může být jiná“ přijít hodně.

Kolik Millennials muset uložit do důchodu pohodlně

Každý, kdo chce vědět, kolik spořit na důchod, takže stačí nastavit a zapomenout.

Můžete uložit příliš mnoho pro odchod do důchodu?

Vypadá to, že pokaždé, když zapnete zprávy, že se mluví o tom, jak Američané nejsou šetří dost pro odchod do důchodu.