Crime & Fraud

Nejlepší příspěvky

Největší Podobné podvody všech dob

Obsah ZZZZ nejlepší, 1986 Centennial Technologies, 1996 Bre-X nerosty, 1997 Enron, 2001 WorldCom, 2002 Tyco International, 2002 HealthSouth, 2003  Bernard Madoff, 2008 Sečteno a podtrženo Je to nešťastné, ale slova, často spojené s penězi a štěstí jsou „podvodník“, „kradou“ a „lež.

Top 4 Většina Skandální insider trading debacles

Obchodování zasvěcených osobje součástí amerického trhu, protože William Duer použil svůj post jako náměstek ministra financí pro vedení své nákupy dluhopisů v pozdních 1700s.

Co je to sociální inženýrství?

Co je to sociální inženýrství? Sociální inženýrství je akt využívá lidské slabosti získat přístup k osobním informacím a chráněných systémů.

kiting

Co je to Kiting? Kiting je podvodné použití finančního nástroje pro získání další úvěr, který není oprávněn.

Co je pyramidovou hru?

Pyramidovouje povrchní a neudržitelná obchodní model, kdy několik členů top-level rekrutovat novějších členů, kteří platí počáteční náklady až řetězu, k těm, kdo je zapsán.

Pochopení Channel nádivkou

Co je Channel nádivkou? Nádivka kanál je klamavá obchodní praktika společností používá k nafouknout své tržby a údaje o příjmech záměrně zasláním prodejci podél jeho distribučních kanálůvíce produktů, než jsou schopni prodat veřejnosti.

Bernie Madoff Story

Kdo je Bernie Madoff? Bernard Lawrence „Bernie“ Madoff je americký finančník, který provedl největší Ponziho schémav historii, šidit tisíce investorů z desítek miliard dolarů v průběhu nejméně 17 let, a možná i déle.

Co je to vydírání?

Vydírání se týká trestných činů spáchaných prostřednictvím vydírání či nátlaku.

8 způsobů, jak firmy Cook Knihy

Každá společnost manipuluje jeho čísla do jisté míry, aby se ujistil rozpočty rovnováhu, vedoucí skóre bonusy, a investoři se i nadále přinášet finanční prostředky.

Další čtení

High-Yield Investment Program (HYIP)

Co je vysoký výnos investičního programu? HYIP (HYIP) je podvodný investičníschéma, které výklady poskytovat mimořádně vysokou návratnost investic.

Falšovat účty

Co je to “Cook Books? Cook knihy je slangový termín pro použití účetních triků, aby se finanční výsledky firmy vypadají lépe, než ve skutečnosti jsou.

Bust-Out Definition

Co je to Bust-Out? Busta-out je typ kreditní karty podvodu, kde jednotlivec žádá o kreditní kartu, stanovuje normální profil využití a solidní historie splácení, pak regály četné poplatků a maxes ven kartu bez úmyslu zaplacení účtu.

Podezřelá zpráva o činnosti (SAR)

Co je Podezřelá zpráva o činnosti? Zpráva Podezřelá aktivita (SAR) je nástroj, který poskytuje pod tajnosti zákona Bank (BSA)pro monitorování podezřelých aktivit, které by se za běžných okolností označených podle jiných zpráv (jako je například zpráva transakční měnou).

Zastavit obchodování na Kongresu zákona Knowledge (STOCK Act)

Co je zákon STOCK? Stop Trading On Kongresu zákona Knowledge nebo zákona obrázky byl bipartisan Bill podepsal do práva 4.

Tyto 3 Nejnebezpečnější Teroristické organizace

Svět byl chaotický od začátku 21. ststoletí. Mnoho lidí si myslí, to by mohlo být možné předejít, pokud se Spojené státy se přilepená na invazi do Afghánistánu (na rozdíl od Afghánistánu a Iráku) hledat vrahy 3000 nevinných civilistů.

Malování páska

Jaký je malování na pásku? Malování pásku je forma manipulace s trhem, přičemž hráči na trhu pokusí ovlivnit cenu cenného papíru prostřednictvím nákupu a prodeje ji mezi sebou vytvoří dojem podstatné obchodní činnosti.

drát podvodům

Co je Wire podvod? Drát podvod je trestný čin, ve kterém se člověk vymyslí plán, jak podvést nebo získat peníze na základě nepravdivých prohlášení nebo sliby.

Černý trh

Co je Black Market? Černý trh je hospodářská činnost, která se odehrává mimo vládou schválený kanály.

Šmoula

Co je Šmoula? „Šmoula“ je hovorový termín pro launderer peněz, někdo, kdo se snaží vyhnout dohled od vládních agentur rozbitím transakce, která zahrnuje velké množství peněz do menších transakcí pod hranicí vykázání.

protiprávní Loan

Co je to Protiprávní úvěr? Nezákonné úvěr je úvěr, který nesplní, nebo poruší-kterékoliv ustanovení převažující úvěrové zákony.

Black Money

Co je to černá peníze? Černé peníze vydělané peníze přes nezákonnou činností řízeného směrnicím příslušné země.

Attribution Pravidla

Jaká jsou pravidla Attribution Pravidla Attribution odkazovat na sérii Internal Revenue Services (IRS)pokynů zmařit vytvoření vlastnické struktury obchodních, jejichž cílem je obcházet některé daňové zákony.

Pokud byl uloven, jaké důsledky má praní špinavých peněz mají na podnikání?

Praní špinavých peněz je multibillion dolaru průmyslu, který má vliv legitimních obchodních zájmů tím, že je mnohem obtížnější pro poctivé podniky konkurovat na trhu od roku peníze perou často poskytují produkty nebo služby za nižší než tržní hodnota.

Soudní příkaz

Co je to Příkaz Soudní příkaz je soudní příkaz vyžaduje určitou osobu nebo subjekt buď přestat dělat nebo dělat určité akce.

Cash Flow na steroidech: Proč firmy Cheat

Zdá se, že každý rok jiný top sportovec je vystavena v dopingu skandál.

Jaký je rozdíl mezi problémem je princip agenta a morálního hazardu?

Problémy Principal-agenta morální rizikajsou spojeny tím, že jedna vede k druhému.

Jaký je dopad zákona Sarbanes-Oxley?

Po delší době skandály ve Spojených státech od roku 2000 do roku 2002, zákon Sarbanes-Oxley(SOX) byl přijat v červenci 2002 k obnovení důvěry investorů ve finanční trhy a blízké mezery, které umožnily veřejné společnosti podvést investory.

Tunelování

Co je Tunneling Tunelování je nezákonné obchodní praktika, v němž majoritní akcionářnebo společnost zasvěcených high-level usměrňuje firemního majetku nebo budoucí podnikání na sebe pro svůj osobní prospěch.

Corporate kleptocracy

Definice Corporate kleptokracii Corporate kleptocracy je výraz, který popisuje chamtivost firemní manažery, kteří používají tajný taktiku odčerpat bohatství na úkor akcionářů.

Kotelna

Co je kotelna Kotelna je místo nebo provoz, kde vysokotlaké prodavači používají banky telefonů volat seznamy potenciálních investorů (označovaný jako „seznamy zelenáč“), aby rozprodávat spekulativní, dokonce podvodné, cenné papíry.

Obsazení podvodům

Definice obsazení podvodům Obsazení podvod je druh hypotečních podvodů, kdy se dlužník nachází o tom, zda je nebo není doma bude vlastníkem obsazené.

pyramidovou hru

Co je pyramidovou hru Schéma pyramidy je ilegální investiční podvod založený na hierarchickém nastavení.

Teorie zneužití

Co je to teorie Zpronevěra Teorie zneužití předpokládá, že osoba, která používá vnitřní informace v obchodování s cennými papíry se dopustil s cennými podvodůproti zdroji informací.

10 Právní obchodní praktiky pochybnou etiku

Bryan P. Marsal,Co-CEO společnosti Alvarez & Marsal a generální ředitel společnosti Lehman Brothers, dohlížel na řízení pro největší bankrot v historii - Lehman Brothers.

Double máčení

Co je Double bez plavek Double máčení je, když brokerklade do provozuvýrobky v potaz poplatek na bázi tím neeticky vydělávat peníze z obou zdrojů.

ghosting

DEFINICE ghosting Ghosting je nezákonné praxe, kdy se dva nebo více tvůrci trhu společně se pokusí ovlivnit cenu zásobního to.

Běžné Clues účetní závěrky Manipulation

Vymáhání práva má z místa činu vyšetřovatelé říci jim význam krvavý otisk prstu nebo cigarety napůl uzené, ale investoři jsou často ponechány svému osudu, pokud jde o snaží se přijít na to, zda je daný účetní zločinu došlo a kde otisku prstu možná.

Manipulace

Co je manipulace Manipulace je akt uměle nafukuje nebo vypuštěním cena cenného papírunebo jiným způsobem ovlivňovat chování na trhu pro svůj osobní prospěch.

Daisy Chain

Co je to Daisy Chain Daisy řetězce je termín používaný k popisu skupiny bezohlednými investory, kteří při cvičení jakési fiktivní obchodování nebo mytí prodeje, uměle zvýšilo cenu cenného papíru, které vlastní, takže to může být se ziskem prodána.