CFA

Nejlepší příspěvky

Body of Knowledge (BOK)

Co je faktografie? Tělo znalostí (BOK) odkazuje na klíčové učení a dovedností potřebných pro práci v určitém oboru nebo odvětví.

Jak eso CFA Level I zkouška

Gratulujeme. Učinila závažné rozhodnutí vzít vás CFAzkouška I ve vodorovné poloze.

Jak se mohu zaregistrovat u CFA programu poprvé?

CFA Institute nabízí potenciálním kandidátům CFA s možností registrační pár.

Jak se mohu stát Chartered Financial Analyst (CFA)?

Podle CFA Institute, osoba, která je držitelem CFA chartu není Chartered Financial Analyst.

Úvod do CFA

Chartered Financial Analyst(CFA) označení je pozorován nejvíce být klíčem certifikace pro investičních profesionálů, a to zejména v oblasti výzkumu a řízení portfolia.

Je CFA vyplatí?

Osm set hodin studia pro absolventy vysokých škol, úspěšné absolvování tří rigorózních zkoušek, čtyři roky odpovídající praxe, dodržování dobře zdokonaloval etického kodexua standardů profesní etiky.

Forex Kariéra: 5 Profesionální Označení

Potenciální osobní finance a řízení portfolia profesionálové mají sortiment označení, které mohou zlepšit své znalosti ve svých oborech.

CFA Institute

Jaký je CFA Institute CFA Institute je mezinárodní organizace, která slouží pro správu investičníchprofesionálů s vzdělávací, etických a certifikačních programů.

Klíčovým pohled na CFA pracovních příležitostí

Je Chartered Financial Analyst(CFA) označení stojí práce potřebné k jeho získání, a je to lepší než jiné profesní závazky, jako je Master of Business Administration(MBA) nebo Certified Public Accountant(CPA) označení?

Další čtení

Uvedení Váš CFA Level I na Váš životopis

Vydělávat Chartered Financial Analyst(CFA) kvalifikace je jedním ze způsobů, že investiční profesionálové mohou prokázat svou finanční analýzua správu portfoliaodbornosti.

Můžu ještě projít CFA Level I když to udělám špatně v sekci etické?

Možná ještě projít úroveň Chartered Financial Analysis (CFA) i I když se jízdné špatně v sekci etické, ale nespoléhejte na to.