business Leaders

Nejlepší příspěvky

Vedení: dosažení cílů, boj soutěž, Inspirující Zaměstnanci

Co je to vedení? Vedení v podnikání je schopnost vedení firemního nastavit a dosáhnout náročné cíle, v případě potřeby přijmout rychlé a rozhodné kroky, překonatkonkurenci a inspirovat ostatní hrát na nejvyšší úrovni mohou.

Na světě Top Ten Média firem

Media pokrývá širokou škálu proudů-reklama, vysílání a sítí, zprávy, tisk a publikace, digitální, záznam a filmů, z nichž každý má svůj vlastní včetně související infrastruktury.

Manažerské jsme výkon vysvětlit Corporate Tool

Co je řízení výkonnosti? Řízení výkonu je nástroj pro řízení podniku, který pomáhá manažerům sledovat a hodnotit práci zaměstnanců.

Hybnost a způsoby, vzadu Walmart model

Walmart je ( WMT) Úspěch je věc z legend.But není mystika jádrem jeho mamutí úspěch.

Finanční ředitelé: vnitřní pohled

Co je to finanční ředitel? Šéf finanční ředitel (CFO) je vedoucím pracovníkem zodpovědný za řízení finančních činností společnosti.

Co byste měli vědět o neexekutivních ředitelů

Co je to non-výkonný ředitel? Non-výkonný ředitel je členem společnosti představenstva, který není součástí výkonného týmu.

Jaký model Hersey-Blanchard nám říká

Jaký je Hersey, Blanchard Model? Hersey-Blanchard Model ukazuje, že neexistuje žádný jednotný styl vedení, který je lepší než jiný.

Benjamin Method

Jaký je Benjamin Method The Benjamin metoda je termín používaný k popisu investiční filozofii Benjamin Graham, který je připočítán s vynalézat strategii hodnotového investování nebo fundamentální analýzy, přičemž investoři analyzovat obrázky údaje najít prostředky, které byly systematicky podhodnocené.

4 Historie-dělat Wall Street Crooks

Za ta léta, Wall Streetmá svůj podíl na skandály, z nichž mnohé opustily zoufalství a ztráty ve svých brázdami.

Další čtení

Bílý límeček

Co je White Collar Bílý límec dělník je známý pro vydělávat vysoké průměrné mzdy a nevykonává manuální práci při své práci.

Janet Yellen Success Story: Net Worth, Vzdělávání a nejoblíbenější citáty

Janet Yellen je první ženský předsedkyně Federálního rezervního systémua slouží jako nejvlivnější ekonom ve Spojených státech.

Jaké jsou povinnosti jistiny ve firmě?

Principy mají různé role v závislosti na povaze jednotlivého podniku, ale univerzální zodpovědnosti komerčního obchodní jistinyje významný vliv.

Vyhodnocování výkonný kompenzace

Výkonný kompenzace je velmi důležitá věc, aby zvážila při hodnocení investiční příležitost.

James M. Buchanan Jr.

KDO JE James M. Buchanan Jr. James M.

Key Employee

Co je Key Employee Klíčovým zaměstnanec je zaměstnanec s významným vlastnictví a / nebo rolí rozhodování v podniku.

Top 6 dceřiných společností vlastněných Berkshire Hathaway

Na počátku 1960 mladý muž z Omaha, Nebraska začal agresivně včetně akcií v krachující textilní výrobní podnik jménem Berkshire Hathaway ( BRK.

Filantropie

Co je Filantropie Filantropie znamená dárcovství k lidským příčinám ve velkém měřítku.

Michigan Leadership Studies

Definice of Michigan Leadership studií Michigan Leadership Studies byla známá řada vedoucíchstudií, které byly zahájeny na University of Michigan v roce 1950, s cílem určit principy a druhy stylů vedení, které vedly k vyšší produktivitě a lepší pracovní spokojenosti mezi pracovníky.

7 bankrotáře Společnosti, které se vrátil

Když společnost je na pokraji selhání, bude to často soubor pro Chapter 11 konkurzníochrany.

Glass Cliff

Jaký je Glass Cliff Skleněný útes je metafora, která se vztahuje k tendenci skupin, organizací nebo politických stran, aby ženy u moci v době krize nebo recese, kdy se pravděpodobnost selhání je nejvyšší.

Správní rada

Co je správní rada Správních rad je jmenován nebo zvolen skupina jednotlivců, která má celkovou odpovědnost za řízení organizace.

Chief Risk Officer (CRO)

Definice Chief Risk Officer (CRO) Šéf důstojník riziko je výkonným představitelem odpovědným za identifikaci, analýzu a zmírnění interních a externích událostí, které by mohly ohrozit společnost.

Těch 6 nejlepších firem v surovém cisterny Business

S ropouceny bít své nejnižší úrovně za posledních deset let, spotřebitelé využívají situace, aby se nashromáždil obrovské zásoby, vedoucí k správným obchodním návrhy pro společnosti zabývající se dopravou ropy.

Předseda představenstva (COB)

Co je předsedkyně představenstva (COB) Židle na palubě (COB) má největší moc a autoritu v představenstvu a poskytuje vedení pro úředníky a manažery firmy.

Jak vytvořit obchodní plán nástupnictví

Pro mnoho malých podnikatelů, udržení pozitivní cash flowa stabilní rozvahu může být probíhající bitvu, která spotřebovává téměř všechen svůj čas.

Power Broker

Definice Power Broker Napájecí makléř je osoba, která prostřednictvím svých spojů, je schopen ovlivňovat rozhodnutí ostatních stran.

Co je Staggered Board?

Stupňovitý představenstvo(také známý jako klasifikována desce) je deska, která se skládá z různých tříd režiséry s různými podmínkami služby.

Top 10 nejlepších TED Talks pro Business Leaders

Sledujte tyto motivační, bystrý rozhovory odborníci na obchodní vedení.

Tajemný život Trading Legend WD Gann

William Delbert Gann je snad nejzáhadnější ze všech známých obchodníků v historii.

Představenstvo (B D)

Co je představenstvo (B D) Správní rada (B D) je skupina jednotlivců volených reprezentovat akcionářů.

Nejlépe placeným CEO ve Velké Británii

Několik generální ředitelé Financial Times Stock Exchange (FTSE) 100 firem získal masivní sedm postava platy v minulém roce (2016), podle srpna 2017 zprávu vysoké mzdy střediska v britské plat generálního ředitele.

Ředitel právního úseku (CLO)

Co je to ředitel právního úseku (CLO) Šéf právního oddělení (CLO) je často nejsilnější jednatel veřejně obchodované společnosti.

Gordon Gekko

WHO je Gordon Gekko Gordon Gekko je románová postava, která se objeví jako darebák v populární 1987 Oliver Stone filmu „Wall Street“ a jeho 2010 pokračování „Wall Street:.

Na 5 nejvlivnějších bankéřů všech dob

Bankovnictví je ve spodní části našeho finančního systému. Finanční krachy, jako Crash z roku 1929 a 2008 hypotečnía úvěrové krize, aby to naprosto jasné.

10 návyků úspěšných lidí

Kromě náhodného prvku štěstí, hodně z toho, co dělá někteří lidé úspěšní zahrnuje kultivaci určitých zvyků.

Nejméně Výhodné spolupracovníka Scale

DEFINICE Nejméně Preferred spolupracovníka Scale Nejméně preferované spolupracovníka měřítko, vyvinutý americkým vědcem Fred Fiedler, určuje, zda jedinec má styl vedení je vztah orientovaný nebo úkol-orientované.

Macro manager

Definice ze Správce maker Makro manažer je typ šéfa, nebo vedoucím, který trvá více hands-off přístup a umožňuje zaměstnancům dělat svou práci s minimálním přímým dohledem.

Servant Leadership

DEFINICE Servant Leadership Servant vedení je vedenífilozofie, ve kterém jedinec v interakci s ostatními - ať už v kapacitou vedení nebo spoluzaměstnanec - s cílem dosáhnout orgánu, spíše než moci.

7 Secrets Of Wall Street

V případě, že nedávná finanční zprávy průmyslu přinesl jednu věc, je to moře názorů na obchodníka s cennými papírya obchodníci.