Budgeting & Savings

Nejlepší příspěvky

Jak vytvořit rozpočet se svým partnerem

Vytvoření rozpočtu se svým partnerem, je jedním z těch méně diskutované otázky manželství.

Expat odchodu do důchodu v Brazílii pouze $ 200.000

Obsah Brazílie Geografie a podnebí Brazilský Kultura Životních nákladů v Brazílii Bezpečnost a zabezpečení brazilský Healthcare vízový informační Sociální pojištění Sečteno a podtrženo S náklady na bydlení tak vysoko, jak to je, mnoho Američanů se zabývá myšlenkou odejít do méně drahý části světa.

Když se k letu, jak ušetřit peníze na letní dovolenou

Léto je vrchol sezony pro leteckou dopravu, nebo se parafrázovat Bette Davisová v „Vše o Evě“: Otevřete vaši peněženku.

Co je sociální Commerce?

Co je sociální Commerce? Sociální commerce je použití sítí webových stránek, jako je Facebook, Instagram a Twitter jako vozidel, která mají propagovat a prodávat komerční produkty a služby.

úspory Definition

Jaké jsou spoření? Úspory, podle keynesiánské ekonomie, jsou to, co člověk opustil nad tím, kdy náklady na jeho nebo její spotřebitelských výdajů se odečte od částky disponibilního příjmuzískaného v daném časovém období.

Jak se vaše finanční zdraví při pohledu?

Co je finanční zdraví? Finanční zdraví je termín používaný k popisu stavu něčí osobní finanční situaci.

Nejlepší Budgeting Software pro 2019

Nejlepší rozpočtovánísoftware vám pomůže spravovat své peníze způsobem, který je organizován, poskytuje detaily budete potřebovat a zobrazuje informace, které potřebujete takovým způsobem, který umožňuje rychlé porozumění a analýzu.

8 Finanční tipy pro mladé dospělé

Obsah Naučit sebeovládání Ovládat svůj vlastní finanční budoucnost Víte, kde se vaše peníze jdou Spustit nouzový fond Začít spoření na důchod Získat přilnavost na daních Střežit vaše zdraví Hlídat své bohatství Sečteno a podtrženo Bohužel, osobní financedosud nestala povinným předmětem na vysoké škole nebo vysoké škole, takže byste měli být docela ponětí o tom, jak spravovat své peníze, když jste venku v reálném světě poprvé.

Platební příkazy: Kdy a kde si jeden, a jak hotovosti One V

Když je třeba, aby ani přijímat platby, ale hotovost, zkontrolovat a elektronické převody nemusí slušet, je poukázkouje bezpečné a pohodlné řešení.

Další čtení

Jsou vaše děti finančně gramotné?

Jsou vaše děti inteligentní s penězi? Asi ne.

Tyto 3 Nejlepší Alternativy k Quicken Software

Quicken je jedním ze tří velmi známých, široce používané a velmi úspěšné finanční softwarové programy vyvinuté Intuit, Inc.

Poznej svého dluhu k příjmům Ratio

Váš dluh-to-income poměr(DTI) je osobní financeopatření, které porovnává výši dluhu máte do svého hrubého příjmu.

Jak vyplňovat poštovní poukázkou - krok za krokem

Poukázky jsou asi tak jednoduché vyplňovat jako osobní kontrolou. Různé prodejny používají různé formáty, ale všichni potřebují stejnou základní informaci.

Mladí a bohatí, ale Normal (zívnutí)

Co to mladý a bohatý, ale normální Mean? Young A Bohatí Ale Normal - zívání je třída vlastnoručně vyrobených milionáři, kteří žijí relativně skromné ​​životy.

Jak ušetřit peníze

Pro mnohé z nás, výdaje přichází přirozeně. Úspora však může trvat trochu praxe.

5 věcí, které byste neměli dělat během recese

Ve stagnující ekonomiku, či přímo recese, to je nejlepší sledovat své výdaje a nebere příliš velká rizika, která by mohla dát své finanční cíle v ohrožení.

Těchto 12 návyky pomohou dosáhnout finanční svobody

Dosažení finanční svobody je cílem pro mnoho lidí. Finanční svoboda obecně znamená mít dostatek úspor, investic a peněžní hotovost, čímž se životní styl, který chceme pro sebe a svou rodinu a rostoucí finanční rezerva, která nám umožní důchodu nebo pokračovat v kariéře, co chceme, aniž by byl řízen vydělávat určitou částku každý rok.

10 Bank-Breaking Money Myths

Bohužel, jeden z faktorů, které by mohly bránit mnoho lidí nestaly finančně úspěšný je falešná víra o penězích.

Peníze zvyky Millenials

Baby Boomers, kteří přišli o část svých hnízda vejce v recesi čelí těžký odchod do důchodu, ale ty narozené v letech 1979 a 1994, kteří přišli být známý jako miléniagenerace nebo Generation Y, čelí největší nejistou ekonomickou budoucnost snad všech generací v Americe od Velké hospodářské krize.

Co byste měli dělat s vánoční bonus?

To je období dovolených, a vy a vaše firma dosáhla výjimečně dobrých výsledků za rok, což znamená, že byste měli být vydělávat pěknou dovolenou bonus - a to stará otázka bude zadní jeho ošklivou hlavu: „Měl bych trávit svůj bonus, nebo ji uložit“ ?

Může odchodu do důchodu v Itálii s $ 200,000 spoření?

Po celé generace, Itálie byla oblíbená pro odchod do důchodu místo pro bohaté expati jejichž záměrem prohlašovat své místo na slunci, nejlépe jeden s nádherným výhledem a vlastní olivový háj.

Do důchodu v Puerto Rico s $ 200,000 v úsporách

Miliony lidí odejít do zámoří v hledání lepšího klimatu, nových zkušeností, přístup k cenově dostupné zdravotní péči a nižší životní náklady.

Může odchodu do důchodu v Řecku s $ 200,000 spoření?

Existuje spousta dobrých důvodů odejít do důchodu v Řecku. Za prvé, samozřejmě, je to krásná země.

5 Money-Ukládání Tipy pro návštěvu Číny

Čína byla čtvrtá nejnavštěvovanější zemí na světě v průběhu roku 2017, podle nejnovějších údajů ve Světové turistické organizace (UNWTO) ročního cestovního ruchu zdůrazňujepublikace.

Nejhorší místo na směnáren

Cestách do zahraničí je zábavná, vzrušující zážitek, při kterém si můžete vzít v historii, nové kultury, exotické kuchyně a poznávat svět.

5 amerických městech, kde se vaše Paycheck Goes nejvzdálenějšího

Ovlivňuje řada faktorů, kdy jsme se rozhodli žít. I když náš domov je blízkost s přáteli a rodinou je klíčovým faktorem při rozhodování, v konečném důsledku, kdy jsme se rozhodli žít je ovlivněno našimi financemi.

Nejlepší místa k směnárna v Houstonu

Zatímco některá města v USA snažily přilákat více zahraničních návštěvníků, Houston nabitý vpřed s růstem o 22% zahraničních návštěvníků v roce 2013, k dispozici nejnovější údaje.

Do důchodu v Argentině s $ 200,000 úspor

Žijící v zahraničí je oblíbený u důchodců, kteří hledají změnu prostředí, nové kulturní zážitky, různé klimatické podmínky, přístup k cenově dostupné zdravotní péče a snížení nákladů na bydlení.

Mohu vydělat peníze reklamu na autě, nebo je to podvod?

Majitelé aut může dělat peníze navícreklamní společnosti na svých autech, známý jako „obal“, ale někteří obtěžujících spojit tyto reklamní společnosti jsou podvody.

The Other Osobní bankrot Option: Kapitola 13

Když jednotlivci pozadu ze směnek a potřebují ochranu před věřiteli, obvykle tak učinit pomocí Kapitola 7 formu bankrotu.

Jak zjistit, jestli jste Levný nebo Skromný

Tam je tenká hranice mezi skromný a levné. Skromný lidé pochopili, že zaplatí více, nemusí nutně znamenat vyšší hodnotu.

Jak používat Mint

Mint je zdarma osobní finance nástroj, který vám umožní vidět své pracovní rozpočet na první pohled.

Šťastný Pi Day: Jak ušetřit peníze pomocí Pi

Dnes 3⁄14 je Pi Day. Pi, aka π, je 16.

Post-9/11 GI Bill

Definice post-9⁄11 GI Bill Post-9⁄11 GI Bill je zákon USA, který poskytuje výhody pro vojenské veterány, kteří se zúčastnili v aktivním pracovním provozu po 10.

Showrooming

DEFINICE Showrooming Praxe zkoumání zboží nebo výrobky v obchodě a pak si ho koupím on-line za nižší cenu.

5 nejlepších vozů pro důchodce

Správné nebo špatné, tam byly vždy některé vozy spojené s odchodem do důchodua seniory.

Kolik peněz budete potřebovat odejít do důchodu v Itálii?

Ti, kteří sní o expat život pro odchod do důchodu může považovat Itálii blízko vrcholu jejich seznamu destinací, a to zařadilo 11th na International Living seznamu nejlepších míst do důchodu pro rok 2018.

spotřeba Vyhlazování

Jaká je spotřeba Vyhlazování Vyhlazování spotřeby se snaží popsat způsoby, kterými se lidé snaží optimalizovat své celoživotní životní úroveňtím, že zajistí správnou rovnováhu mezi výdaji a uložení během různých fází jejich života.

Může odchodu do důchodu ve Španělsku $ 200,000 spoření?

Určitě můžete odejít do důchodu v pohodlí s mírným hnízda vejce - řekněme, $ 200,000 - ve Španělsku.