Bohatství

Nejlepší příspěvky

Jak Aliko Dangote Se stal nejbohatším člověkem v Africe

Ve věku 21, Aliko Dangote půjčil $ 3,000 od svého strýce dovážet a prodávat zemědělských komodit v Nigérii, své rodné zemi.

Top 6 nejúspěšnější supermodelky

Supermodelky nejsou právě našli na drahách a na obálkách časopisů, čím dál častěji se objevují v televizi, ve filmech, ve videoklipech a na fotbalová utkání.

Definice Wealth Management

Co je Wealth Management? wealth management je investiční poradenská služba, která kombinuje jiných finančních služeb reagovat na potřeby bohatých klientů.

Decamillionaire

Co je to Decamillionaire Decamillionaire je termín používaný pro někoho, kdo má čisté jměnío více než 10 milionů z dané měny, nejčastěji americké dolary, eura nebo libry šterlinků.

V případě, že Ultra bohatí žijí ve Spojených státech

I když někdo s 10 milionů dolarů dolarů se může zdát velmi bohatý, pouze ty, s $ 30 milionů nebo více investovatelných aktiv jsou klasifikovány jako ultra-high-net-jednotlivci hodnoty.

Dělnická třída

Co je Working Class Dělnická třída je sociálně-ekonomický termín používaný k popisu osoby ve společenské třídy označené pracovních míst, které poskytují nízké mzdy, vyžadují omezené schopnosti a / nebo fyzickou práci a snížili požadavky na vzdělávání.

Výrazná spotřeba

Co je to okázalé spotřeby Okázalá spotřeba je nákup zboží nebo služeb pro konkrétní účel zobrazování něčí bohatství.

Podívejte se na Robina Williamse čisté jmění a jeho majetku

Robin Williams byl americký herec a stand-up komik. Získal Oscara 1989 za nejlepší vedlejší roli a on také získal dvě ceny Emmy, šest Golden Globe Awards, dvě Screen Actors Guild Awards a pět cen Grammy.

Kupovat Fur: Které Variety stojí za Most?

Před několika desítkami let, nic vyvolal půvab docela jako kožich.

Další čtení

Co je Michael Phelps' Net Worth?

Mnoho napadlo, jestli Michael Phelps by mohl být úspěšný vstup své páté olympijské soutěže, zejména proto, že mu oznámil svůj odchod do důchodupo roce 2012 hrách.

Top 5 Miliardáři žijící v Dallasu

Snad žádné jiné město v Americe je známý jako domov pro mega-bohatých než Dallas, Texas.

luxusním zbožím

Co je to luxus Luxus není nutné pro život, ale je považována za vysoce žádoucí v kultuře nebo společnosti.

Symbol postavení

Co je to symbol společenského postavení Symbol stavu je objekt, který je určen pro označení svých majitelů vysoké sociální a ekonomické postavení.