Blockchain

Nejlepší příspěvky

Co znamená Bitcoin Blockchain Record?

Bitcoin blockchainje v podstatě obrovský, společná, šifrovaný seznam, který se zabývá držení která Bitcoin bilancí.

hašiš

Definice z Hash Hash je funkce, která převádí vstup písmen a čísel do šifrovaného výstupu pevné délky.

Merkle strom

DEFINICE Merkle strom Merkle strom je datová struktura, která se používá v aplikacích výpočetní techniky.

Vzdělávací projekty by mohly revoluci Blockchain

Cryptocurrencies zůstávají módní téma v investičním světě, ale pro mnohé, blockchain je tam, kde je to opravdu na.

Hard Fork

Co je Hard Fork Tvrdé vidlice (nebo někdy hardfork), neboť se týká blockchain technologii, je radikální změna protokolu, který umožňuje již neplatné kameny / transakce platí (nebo naopak).

Distribuované Ledger Technology

Definice distribuovaného Ledger technologie Distribuované Ledger Technology odkazuje na technologické infrastruktury a protokolů, které umožňuje simultánní přístup, ověřování a nahrávání aktualizací do nezměnitelné způsobem v celé síti šíří napříč různými subjekty či místech.

Může Decentralizovaná, Blockchain bázi Internet stát skutečností?

S internet stává novodobým nutnost do té míry, že je nyní označován jako základní lidské právo, tam je rostoucí tlak na to uvolnit z dohledu regulačních orgánů ze spárů několika velkých korporací, a od neetické postupy sledování, nahrávání, prodeje a zneužití osobních údajů uživatelů.

Hyperledger Fabric

DEFINICE Hyperledger Fabric Hyperledger Fabric je modulární blockchainrámec, který slouží jako základ pro rozvoj blockchain založené produkty, řešení a aplikací pomocí plug-and-play komponenty, které jsou určeny pro použití v soukromých podnicích.

Hashgraph konsensus Mechanism

DEFINICE Hashgraph Consensus mechanismu Hashgraph je nový druh konsensuální mechanismus, který staví konsensus pomocí blockchainpojmy klepy, klepy o drby a virtuální hlasování.

Další čtení

Jak se Blockchain funguje?

Pro investory nových ke kryptoměnasvětě, jeden z nejvíce ohromující a matoucí aspekty lze blockchain.

Blockchain Technology Tři generace

Ve vývoji internetu, lze poukázat na zlomových událostí, které mohou být použity k rozdělení procesu do etap.

Blockchain Trh práce je na vzestupu

V nedávné době, blockchain stala magické slovo pro organizace, které se uplatňují technologie k řešení složitýchproblémů.

Blockchain ETF

DEFINICE Blockchain ETF Podobně jako všechny standardní odvětvových nebo tematických akciových investic do fondů obchodovaných na burze (ETF), blockchainETF práci výhradně investování do koše společnosti blockchain bázi, které mají obchodní operace v blockchain technologii, nebo ty, které investují nebo zisku z něj ,

Zapomenout Bitcoin: Blockchain je budoucnost

Cryptocurrenciesvšeho druhu využívají distribuované hlavní knihytechnologie známé jako blockchain. Blockchains působit jako decentralizované systémy pro záznam a dokumentování transakcí, které probíhají za účasti zvláštní digitální měny.

Konsensus mechanismus (kryptoměna)

Definice konsensu mechanismu (kryptoměna) Konsensuální mechanismus je odolný proti chybám mechanismus, který se používá v počítačových a blockchainsystémů pro dosažení potřebné dohody o jednu hodnotu dat nebo jediného stavu sítě mezi distribuovaných procesů nebo multi-agentních systémech.

SegWit (vyloučených svědků)

DEFINICE SegWit (vyloučených Witness) SegWit je proces, při kterém bloklimit velikosti na blockchainse zvýší odstraněním dat podpis z Bitcoin transakcí.

nonce

DEFINICE nonce Nonce ( „číslo, které používají jen jednou“) je číslo přidán do hash bloku, který, když Staronový, splňuje omezení obtížnosti.

Který Industries Will Blockchain rozrušujte dál?

Zatímco tradiční finanční institucev USA jsou obecně zdráhají se do toho ponořit do kryptoměnahlavě trhu poprvé, mnoho firem a odvětví byli mnohem pravděpodobnější, aby prozkoumala možnosti tkvící v blockchaintechnologií.

Jaký je rozdíl mezi Blockchain ETF a Bitcoin ETF? ?

Dokonce i Bitcoin získává trakci v rámci investiční komunity, Bitcoin ETFs jsou stále snem.

Public, Private, oprávněním Blockchains porovnání

Během několika posledních let, blockchainsse vyvinuly v různých příchutích v závislosti na jejich sestavení a konfiguraci.

Jak se Blockchain ETFs práce?

Základním blockchain technologie Globálního mánie okolních cryptocurrencies’ otevírá nové možnosti pro investice a obchodování přes nedávno zahájené fondů obchodovaných na burze (ETF).

5 způsobů, jak investovat do Blockchain Boom

Blockchaintechnologie je jedním z nejžhavějších trendů v oblasti financí scény, které mají potenciál zcela transformovat tradiční obchodní modelyv řadě odvětví.

Hyperledger Iroha

DEFINICE Hyperledger Iroha Hyperledger Iroha je blockchainplatforma navržena tak, aby byl jednoduchý a snadno integrovatelné do různých obchodní účely, které vyžadují distribuovanou technologii hlavní knihy.

Co je EOS?

Volat sebe nejsilnější infrastruktura pro decentralizované aplikace EOS je blockchainzaložené, decentralizovaný systém, který umožňuje vývoj, hosting, a výkon v komerčním měřítku decentralizovaných aplikací ( dApps) na jeho platformě.

0x Protocol

DEFINICE 0x protokolu 0x je otevřený protokol pro lokální digitální výměny aktiv, který běží na ethereum  blockchain.

Polybius: hoden investice?

Polybius je poslední v řadě podniků využívat blockchaintechnologie. Pro ty z vás neznají, nebo v případě potřeby rychlé připomenutí, je blockchain je veřejná kniha, která obsahuje kompletní transakční historii kterékoliv měně, nebo cokoliv, co je sledování.

oprávněním Blockchains

DEFINICE oprávněním Blockchains Oprávněním blockchainsudržovat řízení přístupu vrstvu umožňující některé akce, které mají být provedeny pouze určitých identifikovatelných účastníků.

Co je SegWit2x?

Zatímco Bitcoin zůstává největší a nejvýznamnější kryptoměna v tomto bodě, to není bez jeho podílu na otázky.

Blockchain: Jeden z největších vynálezů v dějinách?

Nedávná zpráva mince Telegraphnaznačuje, že blockchaintechnologie, decentralizovaný kniha systém, který podporuje kryptoměna svět, může být nejdůležitější vynález, protože internet.

Co je Tron?

Tronje blockchainzaložené decentralizovanou platformu, která si klade za cíl vytvořit volný, globální digitálního obsahu zábavní systém s distribuovanou technologii skladování a umožňuje snadnou a nákladově efektivní sdílení digitálního obsahu.

Hlavička bloku (kryptoměna)

Definice Block záhlaví (kryptoměna) Záhlaví blok se používá k identifikaci konkrétního bloku na celé blockchain a hash opakovaně vytvořit doklad o prácipro těžebníodměny.

Kde je ten kryptoměna průmyslu vedl v roce 2019?

Chcete-li získat představu o tom, jak se trápí 2018 byl pro kryptoměna průmyslu, jedna potřeba nehledejte nic jiného než Bitcoin (BTC).