Blockchain Technology

Nejlepší příspěvky

Blockchain-as-a-Service (Baas)

DEFINICE Blockchain-as-a-Service (Baas) Blockchain jako služba (Baas) je nabídka, která umožňuje zákazníkům využívat řešení cloud-based stavět, hostitele a používat své vlastní blockchainaplikace, inteligentní smlouvya funkce na blockchain zatímco poskytovatel služeb cloud-based zvládá všechny potřebné úkony a činnosti, které mají udržovat infrastrukturu agilní a funkční.

Je Blockchain Výměna SIM karty?

Telekomunikační průmysl zažívá více než jeho férový podíl na změny, a nutně se vyvinul velmi rychle.

5 Blockchain platformy pro lepší využívání údajů,

Blockchain způsobuje spoustu zmatku ve finančním sektoru a obracející status quo pro pojmy, které kdysi letěl nízko pod radarem.

Jak Blockchain může pomoci selhávajících ekonomik

Kdy mnozí investoři v USA slyší slovo „ blockchain,“ okamžitě myslet cryptocurrencies, ak tomu dobrý důvod.

Blockchain Operační systém

DEFINICE Blockchain operačního systému Za standardní zpracování plateb systémem populární Bitcoin  kryptoměna, blockchainje najít ve velké míře využívají po celém technologie stohu.

Jak Blockchain může chránit globální ekonomiky

Pro mnohé investory a analytiky se finanční krize v roce 2008je výkonný ukázkou toho, co se stane, když se finanční svět klade příliš mnoho důvěry v centralizovaných institucích.

Hyperledger Composer

DEFINICE Hyperledger Composer Hyperledger Composer je sada nástrojů, které umožňují různé podnikatelů, operátory a vývojářům způsob, jak vytvořit blockchainaplikace a chytré smluvzaměřených na řešení obchodních problémů a / nebo zlepšení provozní efektivity.

Blockstack

DEFINICE Blockstack Blockstack je nový blockchainzaložené decentralizovaný internetová platforma, kde mohou uživatelé zcela vlastní a řídí svá data a síťové aplikace, které mohou používat data jsou spuštěny místně v prohlížeči uživatele.

Správa: Blockchain Tech Největším problémem

Na papíře, blockchainzdá technologie musí být pevná. On-line distribuci kniha, která je zcela self-řídí, neměnný, anonymní a bezpečné, tam jsou téměř neomezené možnosti použití pro nové technologie.

Další čtení

Blockchain technologie revoluci tradičního bankovnictví

Jednou z největších hrozeb pro bankovní sektor je dnes technologie.

Hyperledger Explorer

DEFINICE Hyperledger Explorer Hyperledger Explorer je blockchainnástroj modul, který umožňuje uživatelům vytvářet webové aplikace s uživatelsky přívětivým, se kterým uživatel může zobrazit, iniciovat, organizovat nebo dotaz různé artefakty a vývoj, které tvoří nedílnou součást blockchain sítě.

vyměnit

Co je to Interchange Přestupní je přenos informací z jednoho počítače do druhého.