Auto pojištění

Nejlepší příspěvky

Průvodce pro začátečníky na Povinné ručení

Nehody se stávají, a když tak učiní, pojištění odpovědnosti, je to, co drží naše finance a zdravé.

Osobní ochrany před úrazy (PIP)

Co Osobní ochrana zranění na mysli? Ochrana osobních zranění, také známý jako pojištění bez zavinění, je funkce automobilového pojištění, které pokrývá náklady na zdravotní péči související s léčbou zranění při autonehodě.

Jak se váš řidičský záznam vliv na vaše auto pojištění?

Zatímco vaše auto pojišťovna nemůže vytáhnout úplnou zprávu motorového vozidla (MVR), to vytáhnout souhrn uvádějící své poslední vstupenky, nehody a přesvědčení.

Jak auto pojišťovny Hodnota Cars

Je-li vaše vozidlo činily při autonehodě, vaše pojišťovna vám zaplatí za hodnotu vozu - nebo, přesněji řečeno, to vám platí za to, co tvrdí, že hodnota, která bude.

Single pojištění Zájem

Co je Single Zájem o pojištění Single zájem pojištění kryje zájmy jedné ze dvou stran, které spolupracují s vlastním majetkem.

Omnibus Clause

Co je Omnibus Clause Klauzule omnibus je klauzule v pojistné automobilové odpovědnostiklauzuli politiky, která rozšiřuje pokrytí pro jednotlivce nejsou uvedeni v politice.

Good Student Sleva

Definici dobrého studentské slevy Good Student Sleva je auto pojištěnípolitika sleva pro mladé řidiče, kteří vydělávají dobré známky ve škole.

Preferred Auto Pokrytí

Definice výhodných Auto Pokrytí Přednostní auto pojištěníje určen pro řidiče považovány za spadající do nejnižšího rizikovým profilem.

Top 5 Pojišťovny pro Uber a Lyft Ovladače

Jakmile vázána výhradně na komerčním pojištěním, řidiči Uber a Lyft nyní mají možnost pojistit se s „Spolujízda pojištění.

Třída 1 Pojištění

DEFINICE 1. třídy pojištění Třída 1 Pojištění se vztahuje na jednotlivce zabírá vlastněné vozidlo jednotlivce zabírá vozidlo, jejímž majitelem je vzhledem rezidentní, chodce nebo cyklisty.

Další čtení

Jak najít ten správný Autopojištění

Zatímco většina lidí ví, zda mají odpovědnosti, srážky a / nebo komplexní pokrytí, málo lidí věnovat velkou pozornost jejich pojištěníaž poté, co byli při nehodě.

Pojištění třetí strany

Co je to Third-Party Insurance Pojištění třetí strany je pojištění zakoupené pro ochranu proti pohledávkám jiného.

Co se stane, když si lehne na auto pojištění Aplikace

O něco více než polovina všech žadatelů o auto pojištěníneříkají pravdu, se snaží ušetřit pár babek na pojistné, podle průzkumu 3000 spotřebitelů pojistného trhu CoverHound.

Myslíte si opravdu potřebujete Gap pojištění?

Nákup nebo leasing nového vozu může dát velkou díru v peněžence, zvláště když přidáte do všech daní a poplatků, které jdou spolu s novou sadu kol.

Autopojištění Add-ons, které mohou být stojí za ty peníze

Každý stát má minimální částku pojištění odpovědnosti, že řidiči jsou potřebné pro provedení, ale vaše pojišťovací agent bude pravděpodobně také nabídnout několik pomocných nebo add-on reportáží, které jsou volitelné.

Automobil Pojištění odpovědnosti

Co je Automobil Pojištění odpovědnosti za škody pojištění odpovědnosti za škodu Automobil je finanční ochranu pro řidiče, kteří při řízení motorových vozidel, poškozuje někoho jiného, ​​nebo jejich majetek.

3 Nejlepší auto pojišťoven na rok 2018

Byl jste pojištěnínakupování v poslední době? Pak víte, že auto pojistný trh je plný firem se může pochlubit chytrý slogany, otravné znělky a malé plazů maskoty.

Soukromého cestující Auto Insurance pojistník Rizikový profil

Co je to Private-Passenger Auto Insurance pojistník Rizikový profil Soukromého osobní auto pojištění pojistník rizikový profil je odhad rizika pojišťovna bude trvat na pokrytím konkrétního operátora automobilovou s pojistnou smlouvou.

Underinsured Motorista pokrytí

Co je underinsured Motorista pokrytí Underinsured motorista pokrytí je auto pojištěníustanovení politiky, která rozšiřuje pokrytí zahrnují vlastnictví a tělesné poškození způsobené motorista, který má dostatek auto pojištění jejich vlastní.

Havarijní pojištění (CDW)

Co je Havarijní pojištění (CDW) Vzdání havarijní (CDW) je další pojištěnínabídla jednotlivci pronájmu automobilu.

Medical Platby Pokrytí

CO JE Medical Platby Pokrytí Medical platby pokrytí je rysem auto pojištěnípolitiku, která zahrnuje náklady spojené s vozidlových nehod.

Co je nepříznivý výběr v pojišťovnictví?

Jedním z důvodů, že většina státní vlády v mandátu Spojených států, aby všichni řidiči koupi automobilu pojištění je, aby se zabránilo problému „ nepříznivého výběru“ nebo procesu, ve kterém se nejvíce rizikové pojistné zákazníci vytlačit nejméně rizikové.

Základní reparací Výhody

Jaké jsou základní výhody reparací Základní oprava výhody jsou automobilové pojištěnívýhody, které poskytují zdravotní, ekonomické a další krytí ztrát až do předem stanoveného limitu.

Auto pojistné sazby příliš vysoké? Zkontrolujte záznam

Možná jste použili pro pojištění vozidelv nedávné době, a ke svému překvapení a zděšení, jste si nechali dostat citace, které jsou mnohem vyšší, než se očekávalo.

Auto pojištění

Co je Auto Insurance Auto pojištění je politika, koupeno majitelů vozidel s cílem zmírnit náklady spojené s dostat do autonehody.

srovnávací Nedbalost

CO JE Srovnávací Nedbalost Srovnávací nedbalost je zásadou práva občanskoprávních deliktů, které se vztahují k úrazového pojištění v některých zemích.

Business Auto Pokrytí Form

Co je Business Auto Pokrytí Form Pokrytí forma podnikání auto je pojištění formulář, který pojišťovny poskytují majitelům podniků při vytváření smlouvy poskytnout pojistné krytí pro společnosti osobní i nákladní automobily, přívěsy, dodávky či jiných vozidel.

Gap pojištění

Co je Gap pojištění Gap pojištění je typ auto pojištění, které majitelé automobilů mohou koupit, aby se ochránili proti ztrátám, které mohou nastat, když se výše náhrady obdržené z celkové ztráty plně nepokrývá částku, kterou pojištěný dluží na vozidla financovánínebo leasingové smlouvy.

havarijní pojištění

Co je havarijní pojištění Havarijní pojištění je auto pokrytí, která je náhradou pojištěného za škodu na svém osobním automobilu, vinou pojištěného řidiče.

Kombinovaný Physical Damage pokrytí

Co je kombinovaná Physical Damage pokrytí V kombinaci fyzické pokrytí škod je auto pojištění, které poskytuje krytí škod způsobených kolizí a non-kolizních událostí.

Black Box Insurance

Co je to Black Box Insurance Černá skříňka pojištění, také známý jako telematiky pojištění je pojistný program, který nabízí pojistné na základě aktuálního jízdními vlastnostmi jako protiklad k historické výkonnosti.

sdružené pojištění

Co je Komplexní pojištění Komplexní pojištění je druh automobilového pojištění, které kryje škody na autě z jiných než kolize příčin.

Konstruktivní Total Loss

Co je Konstruktivní Total Loss Konstruktivní Celková ztráta je, když náklady na opravu položky (např domu, loď nebo auto) je větší než aktuální hodnota této položky.

Metromile Insurance Review: Je Pay-Per-Mile stojí za to?

Pokud hledáte pro levnější varianta pro auto pojištění, Metromile nabízí zajímavé řešení.

aftermarket Parts

Co je Aftermarket Parts Náhradními díly jsou náhradní díly, které nejsou ze strany výrobce originálního zařízení.

Nepojištěný Motorista Pokrytí (UM)

Co je Nepojištěný Motorista pokrytí (UM) Nepojištěný motorista (UM) pokrytí ustanovení o politice auto pojištění, která poskytuje krytí, pokud je řidič bez pojištění najdete na-zavinění na nehodě.

6 věcí, které Spike Váš Auto Insurance

Možná již víte, že je důležité nákupy kolem skóre nejlepší ceny na vaše auto pojištěnípojistné, ale věděli jste, že některé faktory (nebo absence z nich) by mohlo způsobit, že pojistné stoupat?