americké trhy

Nejlepší příspěvky

Dluh na trhu vs. akciového trhu: Jaké jsou rozdíly?

Dluh na trhu vs. akciového trhu: Přehled Dluh na trhu a akciový trh jsou širokými termíny pro dvě kategorie investic, které se kupují a prodávají.

Dow Jones Industrial Average vs. S & P 500: Jaký je rozdíl?

Dow Jones Industrial Average vs. S & P 500: Přehled The Dow Jones Industrial Average(DJIA) a Standard & Poor 500(S & P 500), jsou oba široce následuje Americký burzovní indexy.

Definice Russell 2000 Index

Co je to Index Russell 2000? 2000 index Russell je index měření výkonu zhruba 2000 nejmenší kapitalizací amerických firem v Russell 3000 Index, který se skládá z 3000 největších amerických akcií.

New York Stock Exchange (NYSE)

Co je to New York Stock Exchange (NYSE)? The New York Stock Exchange (NYSE) je burza cenných papírů se nachází v New Yorku, který je považován za největší burza akcií, založených na světě, založený na celkové tržní kapitalizaci svých kótovaných cenných papírů.

Depository Trust Company (DTC)

Jaký je Depository Trust Company (DTC)? Depozitář Trust Company (DTC) je jedním z největších světových depozitářů cenných papírů.

Best-Price Rule (Pravidlo 14D-10)

Definition of Best-Price Rule (Pravidlo 14D-10) Pravidlo nejlepší cena (Pravidlo 14D-10) je nařízení, které Komise pro cenné papíry(SEC), která stanoví, že by nabídla každému držiteli bezpečnostního v nabídce převzetímusí rovnat nejvyšší zaplacené úhrady na každý jiný držitel zabezpečení.

Kdo byli původní Dow Jones Industrial Average (DJIA) společnosti?

Dow Jones Industrial Averagebyl vytvořen v roce 1896 Charles Dow a původně sestával z 12 společností: American Cotton olej, American Sugar, American Tobacco, Chicago plyn, destilační a dobytek krmení, General Electric, Laclede plyn, National Lead, Severní Ameriky, Tennessee uhlí a železa, US Kůže a US Rubber.

Dow Jones Industrial Average (DJIA) Definice

Co je Dow Jones Industrial Average (DJIA)? Dow Jones Industrial Average (DJIA) je index, který sleduje 30 velkých, veřejně vlastněných společností obchodování na New York Stock Exchange(NYSE) a NASDAQ.

Jak se shrnutí prospektu a nabízení memorandum liší?

Všechny nabízené cenné papíry investorům ve Spojených státech se požaduje, aby v souladu s ustanovením o boji proti podvodům federálního zákona o cenných papírech.

Další čtení

Ekonomické ukazatele, které ovlivňují US akciový trh

Pro investory, potom vyšetřuje společnosti cash flow, prodeje dluhové zatíženía dalších životně důležitých statistik nemusí stačit pochopit vyhlídky firmy a budoucnost.

Jaké jsou všechny trhy s cennými papíry v USA?

Tři hlavní americké finanční cenné papírytrhy jsou: New York Stock Exchange (NYSE): NYSEje burza se sídlem v New Yorku.

Yankee Market

Co je na trhu Yankee Yankee trh je slangový termín pro akciovém trhuve Spojených státech.

Co znamená Volatility Index (VIX) Uveďte?

CBOE Volatility Index(VIX) je měřítkem očekávaného kolísání cen v indexu S & P 500možnosti v průběhu příštích 30 dní.

Jaká je historie za otevírání a zavírání zvony na NYSE?

Podobně jako u školních zvonků, že většina z nás slyšel během školních dnů, na New York Stock Exchange je(NYSE) otevírání a zavírání zvony označují začátek a konec každého obchodního dne.

Jak se prezidenti vliv na akciový trh?

Prezidenti si hodně viny, ale jen zřídka dostat hodně úvěru pro plnění na akciovém trhu, zatímco oni jsou v kanceláři.