Alternativní investice

Nejlepší příspěvky

Swap Execution Facility (SEF)

Co je Swap Execution Facility? Swapové Execution Facility (SEF) je elektronická platforma zajišťuje právnická osoba, která účastníkům umožní nakupovat a prodávat swapyregulovaným a transparentním způsobem.

Jak používat rozkazů, jak zvýšit návratnost investic

Rozkazje podobné opce, která poskytují držiteli právo, ale nikoli povinnost, na nákup podkladovéhocenného papíru za určitou cenu, množství a budoucím čase.

Je Bespoke CDO dobrou volbou pro vaše portfolio?

Co je na zakázku CDO? Na míru CDO je strukturovaný finanční produkt specificky, je zajištěná dluhová obligace (CDO)-že prodejce vytváří pro určitou skupinu investorů a krejčích k jejich potřebám.

Hong Kong peněžní autorita investičního portfolia (HKMA)

Co je to Hong Kong peněžní autorita investičního portfolia?

Čtyři Rs investování v maloobchodu

Obsah Čtyři Rs 1. Rentabilita tržeb 2.

Co je Silver Certificate Dollar Bill Worth dnes?

Obsah Stříbrno-Certifikát Dollar Bill Staré stříbrný dolar Certifikáty Zastarávání Označení stříbrný certifikát Silver Certificate Value Dnes Vlastnosti přidávání hodnoty Ocenění stříbrný dolar Certifikáty Stříbrné Možnosti Investice Stříbrný certifikát bankovku vyjadřující unikátní kus historie.

Investice do dobré víno

Obsah Investice do vína: Láska nebo peníze Rozbití a znehodnocením víno Insurance Sbírání svého rozpočtu Dopad státních předpisů Jak na výzkum hodnoty Wine Komise Finanční prostředky na víno Sečteno a podtrženo Vaše dalších významných zakázek určité Cabernet za $ 40 Tento cítí bude stát za $ 400 v budoucnosti, a chce začít sbírat další ročníky stejně.

Offshore Investovat: Klady a zápory

Offshore investování je často démonizována v médiích, která maluje obraz daní vyhýbání investory nelegálně stashing své peníze s nějakým stinné společnost se sídlem na obskurní karibském ostrově.

Nízkým rizikem, osvobozeny od daně: Je mistr Limited Partnership - MLP pro skutečné?

Co je to mistr Limited Partnership - MLP? Mistr komanditní (MLP) je obchodní podnik, který existuje ve formě veřejně obchodovanou komanditní společnosti.

Další čtení

Retailové investiční a pojišťovací produkty na bázi (PRIIPs)

Jaké jsou retailových investičních a pojišťovacích produktů na bázi?

Advance-vklad sázení (ADW)

Definice Advance vkladům Wagering (ADW) Pokročilé- vkladsázení je forma hazardu ve kterém musí sázející financovatsvůj účet, než bude moci uzavírat sázky.

Širší index Synthetic důvěra Nabízet (BISTRO)

Co znamená Broad Index Synthetic důvěra Nabízet Mean? Široký index syntetický trust oběť (Bistro) je generický název používaný JP Morgan pro vytváření zajišťovacího dluhové obligace(CDO) z úvěrových derivátů.

Index amortizing Note (IAN)

Co je to Index amortizing Note? Indexu amortizing Note (IAN) je druh strukturovaného listu nebo dlužního závazku.

Sjednocený Nadační bazén (UEP)

Co je Unitized Nadační bazén (UEP)? Unifikovanou Nadační bazén (UEP) je forma nadačního investování, který umožňuje více dotací na investice do stejné aktiv.

Trvalý Capital Vehicle (PCV)

Co je to permanentní Capital vozidla? Trvalá kapitál vozidla (PCV) je investiční entita pro řízení trvalého kapitál nebo kapitál k dispozici pro neomezený časový horizont.

Energetická návratnost investic (EROI)

Co je energetická návratnost investic? Energetická návratnost investic (EROI) je množství energie, které musí být vynaloženy za účelem získání určité množství energie.

5 Alternativní Investice 2019

Většina lidí si myslí o investování je nákup akcie, dluhopisy, podílové fondy nebo ETF (ETF).

Uvažuje Sbírková Investice

Pokud máte hodně prostoru pro ukládání Vaše podkroví a garáž by mohla být plněné starý nábytek, knihy a jiné předměty, které jste držel v průběhu let.

Crowdfunding na neakreditovaných investory

Jak 16. května 2016, někdo ne jen akreditované investory, může investovat až crowdfunding platforem.

B-Note

Co je to B-Note A B-note je sekundární tranše v obchodním k zabezpečení krytých hypotékami.

Aukční dům

Definice z aukční dům Společnost, která umožňuje nákup a prodej aktiv, jako jsou umělecká díla a sběratelské předměty.

Je Švýcarský frank dobrou investicí?

Z bezpečnostních důvodů, aby jednotlivci, velké organizace, a dokonce i národy udrží některé ze svých nadbytečných rezerv ve zlatě a cizích měnách.

Limitovaná edice

Co je Limited Edition Limitované je malá běh položek, jako je tisk z hlavního obrazu, chtěl vytvořit pocit vzácnosti nebo exkluzivity mezi potenciálními kolektorů.

3 věci koupit, že by mohla být brzy sběratelství

Je možné vydělat peníze prostřednictvím nákupu a prodeje sběratelských předmětů, ale je to notoricky vrtošivý trhu - a expanzivní jeden.

Jaké jsou krátkodobé investice Options?

Pokud máte jen krátkou dobu, ve kterém se investovat své peníze, existuje několik investičních možností, měli byste zvážit mimo typických spořících a běžných účtů.

Alternativní Asset

Co je to alternativní Asset Alternativou aktivum je investice, která není v souladu s tradičními třídami aktiv akcií, dluhopisů nebo osvědčení.

Důvěra Infrastructure

Definice důvěry infrastruktury trust infrastruktura je druh důvěry z příjmu, která existuje k finančním prostředkům, postavit, vlastnit, provozovat a udržovat různé infrastrukturní projekty v daném regionu či provozní oblasti.

Mezi rizika investování do umění a sběratelství

Sběratelské předmětyjsou alternativní investice, což znamená, že nejste akcie, dluhopisy, nemovitostia hotovost.

Non-Security

Co je to Non-Security Non-zabezpečení je druh investice, která není institucionalizována pro široký přístup obchodování na trhu prostřednictvím obchodní výměny.

FASIT

Co je FASIT Použití finančních aktiv sekuritizace investičního fondu (FASIT) bylo pro sekuritizace non-hypotečních dluhů s krátkou splatností.

Mincovny (Mexiko, Indonésie, Nigérie, Turecko)

Jaké jsou mincovny (Mexiko, Indonésie, Nigérie, Turecko) MINT (Mexiko, Indonésie, Nigérie, Turecko) je zkratka, která je hlavní investiční firma Fidelity vznikl v roce 2011.

Co je tranše?

„ Tranše“ je francouzské slovo, které znamená „plátek“ nebo „část“.

Jak se index ABX chovat během hypoteční krize 2008 subprime?

Markit Group Ltd. vytvořili index ABXjako syntetický koše zboží, jejichž cílem je poskytnout zpětnou vazbu na hypoteční trh.

Capital záruční fond

Co je Capital záruční fond Kapitálová Garanční fond je investicí, v němž je hlavní investora chráněny před ztrátami.

frakční vlastnictví

Definice částečného vlastnictví, Částečné vlastnictví je procento vlastnictví v aktivu.

Pula Fund

Jaký je Pula Fund Pula Fund je investiční fond zahájil vládou Botswany v roce 1994.

Chartered Alternative Investment Analyst (CAIA)

Co je certifikovaným investičním analytikem (CAIA) Chartered Alternative Investment Analyst (CAIA) je profesní označení udělené certifikovaným investičním analytikem Asociace pro uchazeče, kteří absolvovali úroveň I i na úrovni zkoušky II.

eSports

Co je eSports ESports změní online hraní na divácký sport.

amortizing Security

Co je to amortizing Security Amortizing bezpečnosti je třída investic dluhu, ve kterém je část podkladové jistiny zaplacené kromě zájmů s každou platbu držiteli cenného papíru.