Algoritmické - Automated Trading Základní vzdělávání

Teorie porozumění Arbitrage Ceny

Co je to teorie arbitráž Stanovení ceny (APT)? Teorie arbitráž oceňování (APT) je multi-faktorcenový model majetku založený na myšlence, že se vrací aktiva lze předvídat pomocí lineární vztah mezi očekávaným výnosem aktiva a řada makroekonomických veličin, které zachycují systémové riziko.

Nejlepší příspěvky

Application Programming Interface (API) Definice

Co Application Programming Interface na mysli? Rozhraní pro programování aplikací, nebo API, je soubor programového kódu, který se dotazuje data analyzuje reakce, a posílá instrukce mezi jedné softwarové platformě a další.

Algoritmického obchodování Definition

Co je algoritmické obchodování Algoritmického obchodování je druh obchodu, který využívá výkonné počítače ke spuštění složité matematické vzorce pro obchodování.

Jak kvantitativní analýza (QA) práce

Co je Kvantitativní analýza (QA)? Kvantitativní analýza (QA) je technika, která se snaží porozumět chování pomocí matematické a statistické modelování, měření a výzkum.

Kvantitativní Trading Definition

Co je Kvantitativní Trading Kvantitativní obchodování se skládá z obchodních strategií založených na kvantitativní analýzu, které se opírají o matematické výpočty a čísla křupajících identifikovat obchodní příležitosti.

Neural Network Definition

Co je to Neural Network? Neuronová síť je série algoritmů, které snaží rozpoznat základní vztahy v souboru dat prostřednictvím procesu, který napodobuje způsob, jakým lidský mozek funguje.

Jak Program Trading Strategies Work

Obchodování Program strategie stalo v zákulisí, obchodování až 30% denního objemu na NYSE.

Co je Chaos Theory?

Teorie chaosuje složitá a sporná matematická teorie, které se snaží vysvětlit vliv zdánlivě nevýznamných faktorů.

Jak jsou vytvářeny obchodování algoritmy

Kvantitativní obchodovánínení přístupný pouze institucionálním obchodníků; maloobchodníci zapojují stejně. Zatímco znalosti programování se doporučuje, pokud chcete vytvářet algoritmy, a to i těch, které nejsou vždy nutné.

Program Trading

Definice programového obchodování Trading Program využívá počítačových algoritmů pro nákup a / nebo prodat koše cenných papírů.

Další čtení

Fuzzy Logic

Co je Fuzzy Logic Fuzzy logika je matematická logika, která se snaží řešit problémy s otevřeným, nepřesným spektra dat, díky kterému je možné získat řadu přesných závěrů.

Zájezd

CO JE Zájezd Dohoda balíček je objednávka, která obsahuje řadu výměnných či vkladových položek, které je třeba splnit současně, nebo vůbec ne.

ultrarychlý Trading

Co je Ultrarychlá Trading Ultrarychlý obchodování je metoda obchodování akciípomocí počítače a algoritmy provádět obchody v rámci milisekund změny na trhu.

Pomocí genetických algoritmů pro předpověď Finanční trhy

V „náhodné procházky dolů Wall Street“ (1973), Burton Malkiel navrhl, „zavázanýma očima opice házení šipek na finančních stránkách novinách mohla vybrat portfolio, které bude dělat stejně dobře jako jeden pečlivě vybraných odborníků.

Autotrading

Co je Autotrading Autotrading je obchodní plánzaložen na kupování a prodávání objednávek automaticky umístěna od podkladového systému nebo programu.

Arbitráž Trading Program (ATP)

Co je arbitráž obchodování Program (ATP) Arbitráž obchodování Program (ATP) je počítačový program, který se snaží profitovat z finančního trhu arbitrážníchpříležitostí.