Publikováno 21 June 2019

Přečtěte si o forwardové smlouvy Exchange

Co je smlouva o Forward Exchange?

Výměna smlouva kupředu je speciální typ cizí měny transakce. Forwardové kontrakty jsou dohody mezi oběma stranami k výměně dvou určené měny v určitém okamžiku v budoucnosti. Tyto smlouvy se konají vždy v termínu, po datu, že smlouva o místě usadí a jsou používány k ochraně kupujícího z kolísání cen měny.

Pochopení Smlouva Forward Exchange

Forwardové kontrakty nejsou obchodovány na burzách, a paušální částky měny nejsou obchodovány v těchto dohodách. Nemohou být zrušena pouze tím, že po vzájemné dohodě obou zúčastněných stran. Účastníky smlouvy jsou obvykle zajímají o zajištění se devizové pozice nebo při spekulativní pozice. Sazba kontraktu výměny je stanovena a specifikována pro konkrétní den v budoucnu, a umožňuje, aby zúčastněné strany k lepšímu rozpočtu pro příští finanční projekty a předem známých přesně to, co bude jejich příjmy či náklady z celé transakce k určitému budoucímu datu. Povaha měnových forwardů chrání obě strany z neočekávaných nebo nežádoucích pohybů v budoucích sazeb bodových měn.

To nejdůležitější

  • smlouvy o výměně Forward je dohoda mezi oběma stranami k výměně dvou určené měny v určitém okamžiku v budoucnosti.
  • Forwardové kontrakty nejsou obchodovány na burzách, a paušální částky měny nejsou obchodovány v těchto dohodách.
  • Forwardové směnné smlouvy jsou vzájemné zajištění proti riziku, neboť chrání obě strany z neočekávaných nebo nežádoucích pohybů v budoucích sazeb bodových měn.

Obecně platí, že forwardové kurzy měn pro většinu měnových párů lze získat až 12 měsíců v budoucnosti. Existují čtyři dvojice měn, známých jako „hlavní páry.“ Jedná se o americký dolar a euro; americký dolar a japonský jen, americkému dolaru a britské libry šterlinků; a americký dolar a švýcarský frank. Z těchto čtyř párů, lze získat směnné kurzy za dobu až 10 let. Časy Smlouva tak krátká, jak za pár dní jsou také k dispozici od mnoha poskytovatelů. Přestože smlouva může být přizpůsoben, většina subjekty, které nejsou vidět plný prospěch z výměnného smluv na termínované ledaže stanovením minimální částky kontraktu na $ 30,000.

Forward Exchange Příklad výpočtu

Vpřed směnný kurz k uzavření smlouvy lze vypočítat pomocí čtyř proměnných:

S = aktuální rychlost místě na měnového páru

r (d) = úrokové sazby domácí měny

R (f) = úrokové sazby cizí měny

t = doba smlouvy ve dnech

Vzorec pro přední kurzu by bylo:

Forward sazba = S x (1 + r (d) x (t / 360)) / (1 + r (f) x (t / 360))

Předpokládejme například, že americký dolar a kanadský spotový kurz dolaru je 1,3122. USA Tříměsíční sazba je 0,75%, a kanadský tříměsíční sazba je 0,25%. Tříměsíční USD / CAD forwardový směnný kurz smlouva bude vypočtena jako:

Tříměsíční vpřed rychlost = 1.3122 x (1 + 0,75% * (90360)) / (1 + 0,25% * (90360)) = 1.3122 x (1,0019 / 1.0006) = 1,3138