Publikováno 12 March 2019

Top 10 nejdražších měst v USA

Lidé se stěhují pro podnikání, nových pracovních míst nebo prostě plánují dovolenou mohou těžit ze znalosti podrobností o nejdražších měst ve Spojených státech. Pochopení toho, jak moc to stojí žít ve městě, a proč, může zlomit, nebo rozhodnutí k pohybu. Není divu, že Kalifornie města dominují seznamu amerických priciest měst.

1. New York City, New York

New York City vede balení jako nejdražším městem ve Spojených státech; město, s populací více než 8,3 milionu, také topy seznamy světově nejdražších měst. Náklady na bydlení v New Yorku je neuvěřitelných 120% vyšší, než je celostátní průměr. Průměrná cena domů v New Yorku je asi $ 501.000, v porovnání s celostátním průměrem cenu, která se pohybuje kolem $ 181.000; Ceny domů se pohybují napříč pěti čtvrtích, se ceny domů v Manhattan přesahující 1.000.000 $. Vše, co stojí víc, v New Yorku, od potravin k veřejné dopravě. Na přibližně 4,1%, v květnu 2017, městská míra nezaměstnanosti je nižší než celostátní průměr o 4,3%, dále povzbuzovat lidi na celém světě ke kolíku své naděje a sny na to, aby ji v New Yorku.

2. San Francisco, Kalifornie

Lidé dělají rozhodnutí opustit San Francisco každý den, protože město je překvapivě vysoké životní náklady a out-of-dosah ceny bytů byly známo, že rozbít mnohé banky. Homes stojí v průměru $ 820,000 uvnitř města, jejíž hlavní průmyslová odvětví patří turistika, IT a finanční služby. To trvá více než 119.000 $ dobře žít v San Francisku, ale nezaměstnanost zůstává nízká na přibližně 2,6%, v květnu 2017, vzhledem k velmi příznivým podmínkám, které nabízí podnikatelům a jedna třetina všech amerických rizikového kapitálu, které tyto up-a- přicházející podniky přitahují.

3. Honolulu, Hawaii

Honolulu obyvatelé platit hodně peněz za skoro všechno. Potraviny sama stála 55% více než kdekoliv jinde ve Spojených státech; utility stálo 71% více, než je celostátní průměr. Na $ 58.397, průměrný příjem domácností nemá daleko vyšší než průměrný příjem dalších drahých měst v zemi. Nicméně, lidé v Honolulu můžete očekávat, že zaplatí 87% více než průměrný Američan zaplatí za jeden tucet vajec. Honolulu má výjimečně nízkou míru nezaměstnanosti ve výši 2,8%, v květnu 2017, což znamená, že když už nic jiného, ​​lidé s pracovních míst na tomto tichomořském ostrově si mohou dovolit jíst omelety.

4. Boston, Massachusetts

Potraviny a zdravotní péče stojí spoustu peněz v Bostonu, přesahující průměrnou celostátní náklady o více než 20%. Město má robustní vysokoškolské vzdělání prostředí, vzkvétající tech scénu, která soupeří Silicon Valley a historických památek se datuje do 13 originálních kolonií, které je jedním z předních národních turistických destinací dělá. Všechny tyto přidat až mírou nezaměstnanosti ve výši 3,6%, ale obyvatelé města vyklopit velké peníze žít v Bostonu; Průměrná domácí hodnota se pohybuje kolem 374.000 $, medián průměrné příjmy domácností o $ 53.163, a trvá přibližně 84.000 $ žít dobře.

5. Washington, DC

Být sídlem na světě nejmocnější národ představuje Washington, DC se vysokým nákladům na bydlení. Vládní a soukromého sektoru pracovní místa oplývají ve městě, a to díky mnoha federálních agentur, think tanků, lobbistické firmy a sektor robustní cestovního ruchu. Průměrné hodnoty domů v okrese stojí na přibližně 443.000 $, a průměrný příjem domácnosti je asi 64.267 $. Podobně jako v Bostonu, to trvá asi 83.000 $ dobře žít ve Washingtonu, DC

6. Oakland, Kalifornie

Jsou umístěny na opačném konci Bay Bridge by mohl dělat bydlení v Oaklandu levnější alternativu k San Francisku, ale město je stále dražší místo k životu než většina měst ve Spojených státech. Za 1673 $ za měsíc pronájem bytu v Oaklandu stojí dvojnásobnou cenu pronájmu v dalších amerických městech; Průměrná domácí hodnota běží asi 449.800 $.

7. San Jose, Kalifornie

Každý, kdo hledá, aby se vyhnuli vysoké ceny v Bay Area mohou zamířit na jih do San Jose, který se nachází ve vzdálenosti dojíždění San Francisco a Oakland. Přítomnost Silicon Valley je všechno v San Jose drahé, včetně bydlení, které v průměru o $ 575,000. Střední příjem domácnosti se pohybuje kolem 81.000 $. Početné tech průmysl zaměstnavatelé v centru účtu za nižší než průměrná míra nezaměstnanosti ve výši 3,2%, od května 2017.

8. San Diego, Kalifornie

Silná přítomnost ministerstvo obrany a vojenské smluvní firmy, jako Northrop Grumman Corporation (NYSE: NOC ) a Science Applications International Corporation (NYSE: SAIC ), aby Kalifornie je nejjižnější město jedním z priciest v Americe. Náklady na bydlení v tomto městě ve výši přibližně 1,3 milionu je o 30% vyšší než průměrné náklady na bydlení ve Spojených státech. Střední příjem pro domácnost San Diego se pohybuje kolem 63.990 $, což znamená, že mnozí obyvatelé mohou vychutnat luxus, jako high-end restaurací, jachtařských klubů a jiných drahých forem zábavy. Průměrná domácí hodnota činí přibližně 477.800 $. Míra nezaměstnanosti San Diego 3,8% okrajích v blízkosti národního průměru.

9. Los Angeles, Kalifornie

Los Angeles připomíná bohatý, okouzlující filmové hvězdy, ale filmový průmysl hraje malou roli v městské vzkvétající ekonomiku. Městská lodní průmysl také hraje roli, jak Port of Los Angeles je jedním z nejrušnějších přístavů na světě. Uspěchané výrobní sektor a pozoruhodné rozběh scéna přispět k městské vysoké životní náklady. Určité poštovní směrovací čísla, jako je hodně-ballyhooed 90210, zvyšovat náklady na bydlení; Průměrná domácí hodnota v Los Angeles je 470.000 $. Střední příjem domácnosti se pohybuje kolem 49.745 $. To trvá přibližně 74.371 $ ročně dobře žít v Los Angeles, a více než 20% obyvatel města žije v chudobě.

10. Miami, Florida

Miami je pouze jižní US žebříčku město na top 10 nejdražších seznamu. Vysoký počet obyvatel bohatých cizinců, přítomnost mnoha mezinárodních finančních institucí a nejrušnější přístav výletních lodí na světě, dát život v Miami vysokou cenovku. Průměrný příjem domácnosti městská činí asi 48.100 $, a míra nezaměstnanosti o 4,4% je jen vlasy nad celostátním průměrem. To trvá asi 77.000 $ žít dobře v této stylové města, plného nově budovaných obytných a komerčních budovách.