životní styl Advice

Nejlepší příspěvky

Kolik peněz budete potřebovat žít v New Yorku?

Obsah Určení útrat Průměrné nájemné Náklady Big Apple Náklady za energie v New Yorku Rozpočtování Potravinářské Náklady v New Yorku Náklady na dopravu v City Student Život v New Yorku Profesionálové Život v New Yorku Hledání zaměstnání v New Yorku New York City je známý jako nejdražší místo k životu ve Spojených státech.

Top 25 Nejdražší Města a poštovní směrovací čísla v New Jersey

Města v Kalifornii a New Yorku dominují top skvrny na amerických nejdražších poštovních směrovacích číselžebříčku podle PropertyShark.

Zde je pohled na Top 10 nejlidnatějších měst ve Spojených státech v roce 2019

Top 10 nejlidnatějších měst ve Spojených státech v roce 2019 Uvažujete o přestěhování do jiného města?

Quick Cash: 7 Inteligentní (právní) způsoby, jak Get It

Obsah Likvidovat Vašeho majetku Take na pomocné práce Vystopovat váš Loose Change Uspořádat garáže prodej Půjčit z vašeho 401 (k) Část s vaší plazmy Půjčit si peníze od přátel Sečteno a podtrženo Ať už čelí náporu neočekávané účty za lékařskou péči, jste v nedávné době přišli o práci, nebo vaše 20-letý clunker konečně kousla prach, jedna věc je jistá: Je potřeba peníze, a ty to teď potřebujeme.

Kolik peněz budete potřebovat žít v Los Angeles?

Obsah Ekonomika Los Angeles Průměrné nájemné v Los Angeles Průměrná Home nákladů v Los Angeles Průměrné Utilities v Los Angeles Průměrné náklady potravin v Los Angeles Průměrné náklady na dopravu v LA Žijící v Los Angeles, jako student Žijící v Los Angeles jako Professional Žijící v Los Angeles jako uchazeč o zaměstnání Jako druhý největší město ve Spojených státech, Los Angeles láká obyvatele z celé země a po celém světě.

Jak Google Self-Driving Car vše změní

Obsah Základní technologie jsou již v provozu Drastickou změnu Výrobní Revolution Transformace infrastruktury Změna Oil Poptávka bezpečnostní dividend Blíže k domovu Rizika a Překážky Sečteno a podtrženo Představte si, jak se v autě, psaní nebo mluvení umístění na rozhraní vašeho vozidla, pak ho nechal řídit vás k cíli, zatímco vy si přečíst knihu, surfovat na internetu nebo zdřímnout.

10 amerických měst Nepotřebujete auto Návštěva

Obsah New York City San Francisco Las Vegas Honolulu Washington DC Boston Portland Chicago Philadelphie minneapolis Sečteno a podtrženo Zeptejte se téměř někdo vrátil z turné po velkých městech Evropy, co miloval nejvíce o jejich cestě a budete slyšet, „Šli jsme všude!

Vyhrát v loterii: Sen nebo noční můra?

Obsah Náklady na výhru dům Zbrusu nové auto Dovolená Sen svatební hazard Jackpot Loterie Volby pro práci s Ceny Minimalizace loterijní jackpot Daně Jiné Loterie Úvahy Ujistěte se, že je to Legit Sečteno a podtrženo Dům.

Kolik peněz budete potřebovat žít v Miami?

Obsah Poznejte sousedství Auta na trhu v Miami Náklady na Utilities Takže se jedná o potravinu rozpočtů Přepravní náklady Student Život v Miami Žijící v Miami pro profesionály Uchazeči o zaměstnání v Miami Množství peněz, které potřebují k životu v Miami, závisí na mnoha faktorech, včetně toho, jaké části města, ve kterém žijete, zda máte závislýchna podporu a jaký druh životního stylu si přejete zachovat.

Další čtení

Nejdražší Okolní části Manhattanu

New York City má jedny z priciest nemovitostína světě. Průměrná cenaz domova ve městě je zhruba 2.

USA nebo Kanada: Která země je nejlepší zavolat domů?

Tato otázka je součástí letité debaty mezi dvěma největšími národy Severní Ameriky.

Kolik peněz budete potřebovat žít v Londýně?

Londýn je jedním z největších a nejvlivnějších měst na světě, historicky hraje ústřední roli v oblasti módy, průmyslu, financí - a je celosvětovým kulturním centrem.

5 nejbezpečnějších zemí do důchodu v Latinské Americe

Technicky vzato, Latinská Amerika zahrnuje části Severní a Jižní Ameriky kontinenty na jih od Spojených států, kde španělština, portugalština a francouzština jsou oficiálně mluví.

10 nejdražších poštovní směrovací čísla v Connecticutu

Nejdražší poštovní směrovací čísla v zemi jsou v Kaliforniia New Yorku, podle amerických nejdražších poštovních směrovacích číselžebříčku podle PropertyShark.

Končí kariéru Ve Španělsku: 5 nejlepších měst pro zahraniční klienty

Každý rok Annual Global Retirement Index International Livinghodností a ceny nejlepších destinací pro odchod do důchodu na světě, přičemž v úvahu cen nemovitostí, důchodců dávky, životní náklady, snadnost integrace, zábavy a vybavení, zdravotnictví, důchodového infrastruktury a klimatu.

Pro sportovci a jejich špatné peníze Habits

Nebylo by váš život bude snazší, pokud jste milionář nebo multi-milionář?

Dvojí občanství: Výhody a nevýhody

Osoba s dvojím občanstvím je občanem dvou zemí současně, což má své výhody a nevýhody.

Uber vs. žluté taxíky v New Yorku: Jaký je rozdíl?

Uber vs. žluté taxíky v New Yorku: Přehled Pokud žijete v polovině-k-velké velikosti města a vzít taxi, jste pravděpodobně již vyzkoušeli Uber.

Emirates vs. Etihad vs. Qatar: Jaký je nejlepší Business Class letecká společnost?

Emirates vs. Etihad vs. Qatar: Přehled Vzhledem k tomu, Swank nový business-class service válí na dálkových trasách, letecká cestovní guru byly v poslední době naznačuje, že splurging na prvotřídní sedadla nemusí být vždy nutné.

Airbnb: Výhody a nevýhody

Airbnb: Přehled Airbnb je online tržiště, která spojuje lidi, kteří chtějí pronajmout své domovy s lidmi, kteří hledají ubytování v dané národní prostředí.

Nejdražší Sousedství v Los Angeles

Díky teplému klimatu, žádoucími pláží a skalnatých hor, Los Angeles je jedním z nejdražších místk životu ve Spojených státech.

Ekonomika Nákup Beach House: Přečtěte si před zakoupením

Kupovat dům na pláži může přinést vynikající návratnost investic, spolehlivý tok příjmů a přístup k nádherné místo pro dovolenou.

Psychologie Za Proč lidé kupují luxusní zboží

Nákup luxusní kabelku v těchto dnech se zdá být více než neobvyklé, včetně boty na Target Corp.

5 Airlines, které nabízejí vrátit peníze letenek

Většina leteckých společností nabízejí možnost volby mezi proplacení letenky a nevratných leteckých společností.

TSA PŘEDEM ZKONTROLUJTE

Co je TSA PŘEDEM ZKONTROLUJTE? TSA PŘEDEM ZKONTROLUJTE je americký vládní program, který umožňuje cestujícím považováno za nízké riziko z hlediska bezpečnosti správy dopravy (TSA) projít ve zrychleném bezpečnostní prověrky na některých letištích v USA.

Do důchodu v Panamě: Klady a zápory

Panama se stala jedním z největších penzijních rájů světa. Krásné pláže, horami a bohaté biologické rozmanitosti a hlavním městem, které soupeří s mnoha amerických a evropských měst z hlediska kultury, atmosféry a pohodlí lákají expati z celého světa při hledání nových zážitků a změnit prostředí při odchodu do důchodu.

Mezi 10 nejdražších poštovní směrovací čísla ve státě New York

Atherton, Calif., Je priciest PSČ v zemi, podle nejnovějších (2015) americké nejdražší poštovní směrovací čísla žebříčkuze z obchodního časopisu Forbes a poskytovatele bytového trhu dat Altos Research.

4 Times Air Cestující by měl jít k plánu B

[ Rick Seaneyje CEO a spoluzakladatel společnosti FareComparea fejetonista pro Investopedia.

Top 10 nejdražších měst v USA

Lidé se stěhují pro podnikání, nových pracovních míst nebo prostě plánují dovolenou mohou těžit ze znalosti podrobností o nejdražších měst ve Spojených státech.

5 nejlepších společenství důchodu ve Fort Myers na Floridě

Fort Myers, Florida je směs starého a nového, a apeluje na důchodce z celého světa.

Nejlepší místa najít křesťanské finančních poradců

Bible učí, dlouhý seznam lekcí, které mohou být použity k investování a správy peněz.

Mezi 10 nejdražších poštovní směrovací čísla v Miami

Miami-Dade County je domovem šestý-nejvíce-drahý PSČ v USA, podle posledních amerických nejdražší poštovní směrovací čísla žebříčkuz obchodního časopisu Forbes a bytového trhu dat poskytovatele dat Altos Research.

Jak se váš životní styl může ovlivnit vaše finanční plány

Plánování život je jiný než tradiční finanční plánování, protože se více klade důraz o tom, kdo jste a kdo chcete být, než je o penězích.

Kolik je v domácnosti stojí?

Život v domácnosti, je ten, který obsahuje nekonečné množství požadavků a pro-DOS.

Měst, kde Ultra-Rich do důchodu na Floridě

Důchodu na Floridě je americká tradice tkané jak hluboko do kulturního látky jako Chevrolets a jablečný koláč.

Jak Nezaměstnanost ovlivní You (I pokud pracujete)

Vliv nezaměstnanosti má dalekosáhlé důsledky. Dokonce i ti, kteří netrpí propouštěnív kanceláři mohou zjistit, že jejich práce (stejně jako jejich osobní život), které byly negativně ovlivněny.

Recessionista

Co je to Recessionista Recessionista je osoba, která může nakupovat na omezený rozpočet a stále daří být až do dnešního dne nejaktuálnější módy.

4 věci, které váš pilot opravdu chce, abyste věděli,

[ Rick Seaneyje CEO a spoluzakladatel společnosti FareComparea fejetonista pro Investopedia.

Kolik peněz budete potřebovat žít v Las Vegas?

Žijící v Las Vegas je lákavý, s world-class nočního života, bohatý rekreaci a průměrně 330 slunečných dní v roce.