ředitelé

Chief Executive Officer - CEO Definition

Co je Chief Executive Officer - CEO? Šéf výkonný ředitel (CEO) je nejvyšší postavený manažer v podniku, jehož primární odpovědnosti zahrnují dělat velké firemní rozhodování, řízení celkové činnosti a zdroje společnosti, jako hlavní bod komunikace mezi představenstva (dále jen board) a firemních operací a je veřejnou tváří společnosti.

Nejlepší příspěvky

Přezkoumání Investice strategie Warrena Buffetta

Berkshire Hathaway ( BRK.A), předseda představenstva a generální ředitel Warren Buffettje velkým vzorem klasické hodnoty založené na investování stylu.

Americké Top ředitelé a jejich univerzitním vzděláním

Kdo říká, že budete potřebovat vysokoškolské vzdělání, aby byl jeden z nejlepších ředitelů amerických?

Proč se Howard Schultz franšízy Starbucks obchod?

CEO Starbucks Howard Schultzjiž dlouho odolával franchising k udržení kontroly nad značkou a Starbucks kultuře-a to mu, zaměstnanci Starbucks’ a investoři dobře posloužilo.

CEO vs. President: Jaký je rozdíl?

CEO vs. prezidenta: Přehled Obecně platí, že výkonný ředitel (CEO) je považován za nejvyšší důstojník ve společnosti, a prezident je na druhém místě na starosti.

Tim Cook vede Apple Into rekordních 2015 (AAPL)

Apple Inc (Nasdaq: AAPL) hlášena rekordní čtvrtletní zisk na 27.

Jim Walton

Definice Jim Walton Narozen 7. června 1948 v Newportu, Arkansas, Jame (Jim) Carr Walton je třetí a nejmladší syn Walmart (NYSE: WMT) zakladatel Sam Walton.

Insider

Co je Insider Insider je termín, který popisuje ředitele nebo vedoucí pracovník firmy, stejně jako jakoukoli fyzickou nebo právnickou osobu, která s výhodou vlastnící více než 10% hmotnostních firemních akcií s hlasovacím právem.

Akio Mimura

Kdo je Akio Mimura Akio Mimura sloužil jako předseda a prezident společnosti Nippon Steel Corp.

Peter R. Dolan

Kdo je Peter R. Dolan Peter R.

Další čtení

Howard Schultz: Od Starbucks Comeback k závěrečnému Farewell

První kapitola Starbucks Howard Schultz příběhu je legendární. Schultz se stal CEOof Starbucks v roce 1982 se čtyřmi pobočkami v oblasti Seattlu.

Rafael Miranda Robredo

Kdo je Rafael Miranda Robredo Rafael Miranda Robredo působil jako generální ředitel společnosti Endesa, jeden z největších španělských elektrické pomůcky.

Důvody pro High CEO Pay (AAPL, GE)

Protože rozdíl v odměňování mezi průměrnou americkou pracovníka a generálních ředitelů státních podniků se zvětší, lidé se ptát, co je za tuto nerovnost a co pohání plat ředitelů.

Mark Cuban Success Story: Net Worth, Vzdělávání a nejoblíbenější citáty

Mark Cubanje nejlépe známý jako nedbale oblečený a přímočarou majitel Dallas Mavericks a jeden z miliardáře investorů pravidelně objevují v pořadu „Shark Tank.

Mark Zuckerberg Success Story: Net Worth, vzdělávání a vliv

Mark Zuckerbergje zakladatel, předseda představenstva a CEOspolečnosti Facebook (Nasdaq: FB).

Šílený kloboučník

Definice Mad Hatter Šílený kloboučník je generální ředitel (CEO) nebo manažerský tým, jehož schopnost vést firmu, je velmi podezřelé.

Kdo je Dr. Atul Gawande, CEO of New Healthcare iniciativa Bezos, Buffett, a Dimon?

V roce 2007, poté, co napsal článeko drahých nákladů na zdravotní péči ve Spojených státech a v knize o lepšit výkonnostv operačních sálů, chirurg a autor Dr.

Shai Agassi

Kdo je Shai Agassi Shai Agassi je izraelský podnikatel .

Těch 6 nejlépe placených lidí na Wall Street

Akciový trhje volatilní místo, které vyžaduje trpělivost, toleranci rizika důkladný výzkum.

Jaký byl Tim Cook Profesní dráhu? (AAPL)

Timothy D. Cook vystoupil z malého městečka v Alabamě, aby se stal vedoucí globální korporace, Apple Inc.

Jack Welch

Definice Jack Welch Jack Welch byl předseda a CEO společnosti General Electric(GE) v letech 1981 - 2001.

Lawrence Ellison

Kdo je Lawrence Ellison Lawrence (Larry) Ellison je spoluzakladatel (společně s Bobem Miner a Ed Oates), předseda představenstva a technologický ředitel společnosti Oracle Corporation.

interim CEO

DEFINICE prozatímní CEO Mezitímní CEO je osoba jmenovaná firemního představenstvapřevzít roli výkonného ředitelev době přechodu nebo v důsledku náhlého odchodu předchozího generálního ředitele společnosti.

Co je Tim Cook manažerský styl?

CEO Apple Tim Cook má manažerský styl by mohl být široce definován jako demokratický.

Bernard Arnault

Kdo je Bernard Arnault Bernard Arnault je zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel luxusního zboží konglomerátuLVMH, která vlastní asi 70 luxusních značek včetně Louis Vuitton a Christian Dior.

Jak se Tim Cook se stal šéf společnosti Apple?

Tim Cook se stal generální ředitel společnosti Apple v srpnu roku 2011 po smrti zakladatele a CEO Steve Jobs.

3 důvody pro oddělení generální ředitel a předseda pozice

Všechny veřejné korporace ve Spojených státech musí mít správní radu, která má za úkol dohlížet na firemní aktivity a chrání zájmy společnosti akcionářů.

Proč Larry Page Platit sám A $ 1 Plat?

Spoluzakladatel a bývalý výkonný ředitel (CEO) společnosti Google Larry Page byl zaplacen roční plat jen $ 1 za rok, co společnost šla veřejnost.

Guerrino De Luca

Kdo je Guerrino De Luca Guerrino De Luca je předsedou představenstva společnosti Logitech International SA, osobní výrobce počítačových periferií.

Daniel P. Amos

Definice Daniel P. Amos Daniel Paul Amos je předseda představenstva a generální ředitel pojišťovny Aflac (od roku 2010).

Larry Ellison

Kdo je Larry Ellison Larry Ellison je zakladatel softwarové společnosti Oracle Corporation (ORCL),který se tvořil v roce 1977.

Success Story Sheryl Sandberg je: Net Worth, Vzdělávání a nejoblíbenější citáty

Ženy ve vedoucích postech jsou rarita v technologickém sektoru. Pouze 11% vedoucích pracovníků v Silicon Valley firem jsou ženy.

William Dillard II

Kdo je William Dillard II William Dillard II je předseda představenstva a generální ředitel společnosti Dillard Inc, řetězce obchodních domů se sídlem v Little Rock, Arkansas.

Ted English

Definice Teda angličtině Ted byla angličtina výkonný ředitel ( CEO) z Bobovy sleva nábytek od roku 2006 až do března 2016, a bývalý generální ředitel TJX Companies - majitel TJ Maxx - od roku 2000 do roku 2006.

Jim Yong Kim Success Story: Net Worth, Vzdělávání a nejoblíbenější citáty

Jim Yong Kim je velký úspěch; přišel ze skromných začátků, aby se stal prezidentem Světové banky a dosáhl mnoho dalších velkých osobních úspěchů.

David Tepper

Kdo je David Tepper David Tepper je legendární investor, který se specializuje na problémových dluhů a řídí jeden z nejúspěšnějších hedge fondů firmám všech dob.

Kenneth I. Chenault

Kdo je Kenneth I. Chenault Kenneth I.

Jak Jeff Bezos Musím být na světě Nejbohatší muž

Jeff Bezos je nyní nejbohatší člověk na světě, s jeho osobní jmění zákrytových bohatství nashromáždil legendárního investora Warrena Buffetaa Microsoft Corp.

Robert Crandall

Definice Robert Crandall Robert Crandall je bývalý prezident, generální ředitel a předseda AMR Corporation, holdingová společnost American Airlines, v letech 1985 až 1998.

CEO Survey Confidence

Definice CEO Survey důvěry Průzkum CEO Důvěra je měsíční průzkum 100 generálních ředitelů ( CEO) z různých průmyslových odvětví v ekonomice USA.