řízení dluhu

Nejlepší příspěvky

Jak chránit majetek na základě žaloby nebo věřitelů

Obsah Když budete potřebovat ochranu žalobu Zákony chránit některé ze svých aktiv Ochrannými kryty pro IRAS Kvalifikovaní penzijní plány usedlosti Anuity a životní pojištění Jak si udržet svůj majetek v bezpečí Asset Protection Trusty Účty, pohledávky financování Vyřadit equity Rodina komanditních společností Jiné způsoby, jak chránit váš majetek Některé Závěrečné varovná slova Nemáte-li správně chránit svůj majetek, který pracoval dlouho a tvrdě se hromadit, mohou být velmi rychle ztratil v soudním řízení, v konkurzu nebo zda věřitelé přijdou vyzvednout.

Dlužník v držení (DIP)

Co je dlužník v držení (DIP)? Dlužník v držení (DIP), je osoba nebo společnost, která podala žádost o Chapter 11 konkurzníochrany, ale stále má vlastnost, která věřitelé právní nárok vyplývající ze zástavního právanebo jiného bezpečnostního zájmu.

Expert Tipy pro řezání kreditních karet

Obsah Dluhů dilema Průměrná domácnost dluhy z kreditních karet Od dluh k úsporám?

Co je to za celoživotní náklady?

Co je to za celoživotní náklady? Lifetime cena je součet všech ostatních výdajů vztahujících se k dobré, jako auto, nebo doma, v průběhu očekávané životnosti výrobku.

8 způsobů, jak získat hotovost Rychle, bez čerpání z vaší kreditní karty

Když potřebujete peníze rychle, vaše první myšlenka může být obrátit se na kreditní karty cash advance.

Co je sbírka agentura vlastně dělat?

Co je to sbírka agentury? Kolekce agentura je společnost používá věřitelé nebo věřitelé, k získání prostředků, které jsou po splatnosti, nebo z účtů, které jsou v prodlení.

Splatit dluh s převod zůstatku

Řekněme, že jste se hromadí velký zůstatek na vysoce APR kreditní karty.

Co je třeba udělat, než si vezme: Student Dluh

Studentské půjčky dluh může být největší finanční problém, kterému čelí mladí dospělí dnes.

Jemnůstky Bad vymáhání pohledávek

Co je špatné vymáhání pohledávek? Bad vymáhání pohledávek je platba přijata v případě dluhu, který byl odepsán a uvažovaného nedobytný.

Další čtení

Vyrovnání dluhů: nejlevnější způsob, jak dostat z dluhů?

„Dluh osídlení v průměru ušetří spotřebitelům 2,64 dolarů za každý $ 1 poplatku zaplaceno,“ pyšní zveřejněná minulý měsíc v americkém veletrhu Credit rady, průmyslová asociace společností působících v zúčtovacím průmyslu dluhů, které souhlasily s přísným kodexem chování.

Úsporné Vs. Nesplácí svůj dluh

Pokud máte nesplacené dluhy a najít sami s disponibilním příjmem, ty by mohly být v rozporu o tom, zda uložit tuto částku nebo přidělit ho k placení svých dluhů.

Zbavení výjimky

Co je to vzdání se výjimky Vzdání se vynětí bylo ustanovení ve smlouvě o spotřebitelském úvěru nebo smlouvy o půjčce, která umožnila věřiteli chytit, nebo hrozí zabavení, konkrétních osobních věcí nebo majetku.

Collateral Source Rule

Jaký je Collateral Source Rule Pravidlo zdroj zajištění brání snížení náhrady škody na žalobce za zranění, onemocnění nebo zdravotního postižení vztahuje třetí stranou.

nutkavé nakupování

Co je nutkavé nakupování Nutkavé nakupování je nezdravá posedlost nákupy, které zasahuje do každodenního života postižený.

Walk Away Pronájem

CO JE Walk Away Pronájem Procházka-away Leasing je auto leasing, která umožňuje, aby nájemce vrátit auto na konci doby leasingu bez jakýchkoliv finančních závazků na základě zůstatkové hodnoty vozu.

Dluh Cancellation Contract (DCC)

Co je to dluhu Cancellation smlouva a (DCC) Smlouva o zrušení dluhu (DCC) je smluvní ujednání úpravou úvěrových podmínek.

mzda Assignment

Co je Mzdové Assignment Přiřazení mzda je akt přijímání peněz přímo z platu zaměstnance, aby se splácet závazek dluhu.

Kapitola 12

CO JE Kapitola 12 Kapitola 12 je specifická kategorie úpadkuve Spojených státech.

Jaké jsou hlavní kategorie dluhu?

Většina Američanů setkáváme nějakou formu dluhu na jednom místě v jejich životě.

Ty by měly vyplatí tyto typy dluhů First

Existuje několik věcí, jako je deprimující, jak najít sám sebe za obrovské částky dluhu.

Úvěrové poradenství

Co je úvěrové poradenství Úvěrové poradenství poskytuje poradenství a podporu spotřebitelských úvěrů, peněz a řízení dluhu, a rozpočtování.

Oddlužení

DEFINICE oddlužení Oddlužení je reorganizace dluhu v žádném tvaru nebo formě, tak, aby zadlužené stranu se míra úlevy, a to buď zcela nebo částečně.

Měl bych proplatit podílových fondů splatit dluh?

Zpeněží v podílovém fondu není nejlepší způsob, jak se stát dluh zdarma, pokud máte velmi vysoké úrokové sazbya neschopnost platit na běžné úvěry.

movitost

Co je MOVITOSTÍ Doklad je pohyblivý osobní majetek, který je pohyblivý.

Konkurzní soud

CO JE konkurzní soud Konkurzní soud je termín, který se odkazuje na specializovaných federálních soudních síních ve Spojených státech.

Peak dluhu

Definice Peak dluhu Peak dluhu je bod, ve kterém domácnosti či úrokové platby ekonomice natolik vysoká ve srovnání s příjmem, který musí dojít k zastavení výdajů.

Charge-Off

Co je to Charge-Off Poplatek-off je dluh, například na kreditní kartě, která se považuje za nepravděpodobné, které mají být shromažďovány věřitelem, protože dlužník se stal v podstatě pachatel po určitou dobu.

Zabránit konkurzu s těmito tipy

Podání žádosti o konkurzuje často vnímána jako rychlý a snadný způsob, jak se dostat z dluhů.

Preferred dluhu

Definice výhodných dluhu Výhodným dluhu je finanční závazek, který je považován za důležitější, nebo má přednost před jinými typy dluhu.

Frozen Account

Co je to Frozen Account Zmrazený účet je účet, ke kterému žádné výběryči nákupy lze obvykle nabitý, nicméně mohou existovat určité výjimky v závislosti na typu zmrazení místě.

Jak Splatit dluh vánoční

Jakmile je strom byl stržen, všechny soubory cookie jsou nejedl a dekorace dát pryč, mnoho Američanů se vlevo s připomínkou Vánoc: své výpisy z kreditní karty.

Full Využití dluhu

Co je to Full Využití dluhu Full využít dluhu je druh dluhu zajištěného, která poskytuje práva věřitele majetku nad právě zajištění ke krytí úplné splacení závazků dlužníka z úvěrů.

Proč Sportovci Go Broke

Nejnovější vstoupit do řad je Allen Iverson. Po získání 154 milionů $ v NBA, a ještě více díky sponzorství, Iverson je nyní zlomil.

Rozsudek Lien

Definice Soudný Lien Rozhodnutí zástavního práva je rozhodnutí soudu, který dává věřitel právo ujal držby nemovitosti dlužníka v případě, že dlužník nesplní jeho nebo její smluvní závazky.

Obelstít výběrčí dluhů je Hounds

Dluh kolektory mají dvě drobné zbraně, které mají k dispozici: strach a nevědomost.

Výběrčí dluhů

Definici dlužního Collector Výběrčí dluhů je společnost nebo jiný subjekt, který je v obchodním vymáhání dlužné peníze na delikventní účty.

Re-Aging dluhu

Definice opětovného stárnutí dluhu Re-aging dluh je restart na hodiny na statutu dluhem je omezení.

Vymáhání: Poznejte svá práva

Hypotéky, auto platby, účty za lékařskou péči, povinnosti kreditních karet, studentské půjčky - účty udržet válcování však, že současná hospodářská krize je najít více a více lidí je předmětem vymáhání pohledávek.

dluh Kupující

Definici dlužního kupujícího Dluh kupujícím je společnost, která nakupuje dluh z věřitelům za sníženou cenu.